Cześć wszystkim

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
jaco59
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 30, 2026
Motocykl: Kawasaki Vn750

Cześć wszystkim

Post autor: jaco59 » sob maja 30, 2026

Dzień dobry wszystkim,
Z tej strony Jacek
Pochodzę z okolic Częstochowy ;-)

Awatar użytkownika
broda
Posty: 3074
Rejestracja: śr lip 14, 2010
Miejscowość: Kielce
Motocykl: Szara Eminencja VN 2000
VROC: 33010

Re: Cześć wszystkim

Post autor: broda » ndz maja 31, 2026

Pozdrowienia z Kielc
:yeee:
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire

Były Preludomaniak

Awatar użytkownika
kacmar
Posty: 1515
Rejestracja: ndz gru 08, 2013
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN900LT '08 , VN1700 Voyager
VROC: 36367

Re: Cześć wszystkim

Post autor: kacmar » pt cze 19, 2026

Witaj :ok:
Pozdrawiam Cię
VROC#36367

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (6476) było online sob sty 10, 2026

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą