Dzień dobry wszystkim,
Z tej strony Jacek
Pochodzę z okolic Częstochowy ;-)
Cześć wszystkim
- broda
- Posty: 3074
- Rejestracja: śr lip 14, 2010
- Miejscowość: Kielce
- Motocykl: Szara Eminencja VN 2000
- VROC: 33010
Re: Cześć wszystkim
Pozdrowienia z Kielc

"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire
Były Preludomaniak
Były Preludomaniak