Przy piąteczku – piątuniu

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1089
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: Tex66 » pt kwie 26, 2024

Przydałoby się coś do poczytania, prawda?
To tak przy piąteczku – piątuniu coś przygotuję pod wieczór (w zasadzie to już mam, została mała kosmetyka), wiadomo, najlepsze są tematy z „grupek”.
Dzisiaj padło na grupkę VN 2000.
Pytanie do zastanowienia, dlaczego niektórzy swoje przemyślenia/mądrości wolą pisać na „grupce” niż Forum Vulcaneria?
Można typować i wziąć udział w dyskusji, zawsze coś się będzie działo bo marazm okrutny.

P.S.
Post będzie możliwy do przeczytania tylko dla zarejestrowanych.
Tex66

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1089
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: Tex66 » pt kwie 26, 2024

Patrząc po ilości otwarć zapowiedzi postu, to zainteresowanie żadne, więc nie ma sensu.
Tex66

franc1213
Posty: 438
Rejestracja: pt wrz 09, 2011
Miejscowość: Szwecja
Motocykl: Kawasaki VN 2000+EN 500
VROC: 37045

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: franc1213 » pt kwie 26, 2024

Bo tam sa tylko sami wybrancy a o ich mandrosciach to mozna ksiazki pisac.Pozdrawiam.
Franek

Awatar użytkownika
Wydminianin
Posty: 504
Rejestracja: ndz mar 06, 2016
Miejscowość: Wydminy (na Mazurach)
Motocykl: VN2000 Classic LT '07 Honda Deauville 650 '03
VROC: 0

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: Wydminianin » sob kwie 27, 2024

Tex66, jak sam wielokrotnie zauważyłeś, na "grupce" nie ma żadnej weryfikacji treści, cokolwiek zostanie napisane, jest opublikowane, tak więc bez większej znajomości tematu można wybić się na "fachowca" i "znafcę" w każdej dziedzinie. Na forum to już inna bajka, co również niejednokrotnie potwierdziłeś, punktując pseudo znawców. Stąd moim zdaniem większy ruch na Facebooku niż tutaj. A to tylko na plus dla nas, tak myślę.
Jarek
NIE ROBIĘ ZAKUPÓW W NIEDZIELE!!!

marian07
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 21, 2022
Motocykl: VN900

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: marian07 » czw maja 02, 2024

Lekka megalomania to motyw przewodni tego tematu, pewnie dla tego brak chętnych do dyskusji .

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1089
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: Tex66 » czw maja 02, 2024

Marian, widzę że odżyłeś?
Jak nie chcesz brać udziału w dyskusji to poszukaj sobie innych postów z VN 900 i tam komentuj.
Ja tylko w kwietniu tego roku miałem więcej PW od posiadaczy VN 900 niż Ty komentarzy w jednym swoim poście na Forum. Zrzut strony z prośbami (widoczne loginy i tematy) i moimi odpowiedziami oczywiście do załączenia tu na Forum. Możesz coś takiego pokazać?
Jako że jest to Hyde Park – bez cenzury to napiszę tak żebyś lepiej zrozumiał, słuchaj, poszukaj sobie innych tematów bo przypier…lę Ci znowu z grubej rury przy następnym poście czy komentarzu, chociaż nie widzę żebyś czymś tu błysnął na Forum, wtedy w pracy możesz pomylić „czekistę” i znowu będziesz pisał: „Prośba, już skończmy to, bo nikt z boku nie wie o co chodzi. Już więcej słowa nie powiem,………….” i będziesz miał „lekką megalomanię”.
Tex66

marian07
Posty: 19
Rejestracja: pt paź 21, 2022
Motocykl: VN900

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: marian07 » czw maja 02, 2024

A więc nawet nie lekka, klasyczna megalomania.

typhoon
Posty: 52
Rejestracja: pn maja 16, 2022
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: 2, MZ ETZ 150, Simson S51

Re: Przy piąteczku – piątuniu

Post autor: typhoon » czw maja 02, 2024

Ja przyznam popełniłem na ‚grupce’ jeden post-pytanie o możliwą przyczynę problemu, który miałem. Motywowany byłem szaleńczą chęcią naprawy motocykla przed majówką, dlatego pomocy szukałem wszędzie gdzie się dało.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 0 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 0 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą