Sprzedam VN800 Custom

Awatar użytkownika
MadDog
Miejscowość: Ogrodzieniec
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Sprzedam VN800 Custom

Post autor: MadDog » czw cze 06, 2019

Sprzedam Kawasaki VN800.
Zakupiony prawie w oryginale(ost.zdjęcie). Przerobiony na lowridera. Wszystkie oryginalne części (kierownica, wydechy, 2osobowa kanapa) posiadam.

Motocykl był sprowadzany, jestem pierwszym właścicielem w kraju.

Zmieniona została kierownica na wysoką, z elektryką wpuszczoną do środka, więc wiszące kable to gaz, sprzęgło i hamulec. Pomimo obaw jeździ się na prawdę bardzo wygodnie i wg mnie dużo lepiej gdyż motocykl zyskał na zwrotności. Najdłuższą trasę jaką na nim zrobiłem w jeden dzień ponad 600km i nie miałem problemów z drętwieniem rąk.

Dodatkowo ręcznie wykonane siodło oraz sakwa, która została zrobiona pod wymiar a nie dostosowana z HDka. Więc nic nie lata. Zrobiona na plexi łącznie ze ściankami więc nie ma obawy że opadnie w trakcie jazdy.

Wydechy robione na zamówienie przez Ventor Garage.
Wszystko pali, jeździ, brzmi. Nie ma problemów z gaźnikiem, spalanie w okolicach 5l, a czasami nawet mniej.

Rozstaje się ze względu na brak czasu, kiedyś jeździłem nonstop teraz dopadło dorosłe życie i przez 3 lata nie wiem czy 1500km zrobiłem.
Do motocykla dodaje wszystko co mam.

Oryginalne wydechy, przednią szybę, oparcie pasażera z bagażnikiem, kanapę dwuosobową, przedni błotnik, osłona przedniego błotnika, piórnik i inne pierdoły.

Na chromach nie ma parchów, lakier wg mnie złoto, naklejki można pościągać, wstawione nowe aku(maj). Generalnie od nastolatka siedziałem przy starych i obecnych moto, więc był regularnie serwisowany. Zawory, gaźnik, lagi były robione regularnie. Jeśli są jakieś pytania to zapraszam do konwersacji

Motocykl stoi w Ogrodzieńcu, ja na co dzień przebywam w Gliwicach.

Stan licznika 25230km
Cena wstępna 15000 do negocjacji

Krótka prezentacja video
https://youtu.be/TNuoCG7IWTY

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
MadDog.

ODPOWIEDZ