Przywitam się.
Przywitam się.
Cześć Wszystkim. Mam na imię Paweł. Zdecydowanie 50+. Mieszkam w Mysłowicach. Jeżdżę w zasadzie od dawna, ale po dłuższej przerwie wracam na drogi tym razem na VN800. Poza motocyklami moje zajawki to fotografia, drony i „stara” motoryzacja. Do zobaczenia być może gdzieś na trasach.
- Przemo
- Posty: 2348
- Rejestracja: czw cze 05, 2014
- Miejscowość: Wrocław
- Motocykl: VN 2000 Classic '06
- VROC: 37109
Re: Przywitam się.
Witaj i do zobaczenia na trasie lub na zlocie!
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454
Re: Przywitam się.
Witaj na forum LwG
Kto jest online
Jest 7 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 6 gości
Najwięcej użytkowników (6476) było online sob sty 10, 2026
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości
Najwięcej użytkowników (6476) było online sob sty 10, 2026
Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości