Przywitam się.

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
Dufcio
Posty: 1
Rejestracja: wt cze 09, 2026
Motocykl: VN800

Przywitam się.

Post autor: Dufcio » wt cze 09, 2026

Cześć Wszystkim. Mam na imię Paweł. Zdecydowanie 50+. Mieszkam w Mysłowicach. Jeżdżę w zasadzie od dawna, ale po dłuższej przerwie wracam na drogi tym razem na VN800. Poza motocyklami moje zajawki to fotografia, drony i „stara” motoryzacja. Do zobaczenia być może gdzieś na trasach.

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2348
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Przywitam się.

Post autor: Przemo » śr cze 10, 2026

Witaj i do zobaczenia na trasie lub na zlocie!
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

siwy greg
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 28, 2024
Motocykl: kawasaki VN900 classic LT

Re: Przywitam się.

Post autor: siwy greg » pt cze 12, 2026

Witaj na forum LwG

Awatar użytkownika
kacmar
Posty: 1515
Rejestracja: ndz gru 08, 2013
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN900LT '08 , VN1700 Voyager
VROC: 36367

Re: Przywitam się.

Post autor: kacmar » pt cze 19, 2026

Witaj :ok:
Pozdrawiam Cię
VROC#36367

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 7 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (6476) było online sob sty 10, 2026

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 6 gości