Kawa ZR7S

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
Polo
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 07, 2026
Motocykl: Kawa ZR7S

Kawa ZR7S

Post autor: Polo » czw maja 07, 2026

Witam wszystkich

siwy greg
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 28, 2024
Motocykl: kawasaki VN900 classic LT

Re: Kawa ZR7S

Post autor: siwy greg » sob maja 09, 2026

Witaj na forum LwG

Awatar użytkownika
broda
Posty: 3074
Rejestracja: śr lip 14, 2010
Miejscowość: Kielce
Motocykl: Szara Eminencja VN 2000
VROC: 33010

Re: Kawa ZR7S

Post autor: broda » ndz maja 31, 2026

Pozdrowienia z Kielc.
:yeee:
"Nie zgadzam się z tobą, ale zawsze bronił będę twego prawa do posiadania własnego zdania." - Voltaire

Były Preludomaniak

Awatar użytkownika
kacmar
Posty: 1515
Rejestracja: ndz gru 08, 2013
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN900LT '08 , VN1700 Voyager
VROC: 36367

Re: Kawa ZR7S

Post autor: kacmar » pt cze 19, 2026

Witaj :ok:
Pozdrawiam Cię
VROC#36367

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 4 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości

Najwięcej użytkowników (6476) było online sob sty 10, 2026

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą