Prośba o ocenę

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Zimek
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 05, 2017
Miejscowość: wlkp
Motocykl: vn 800 classic
VROC: 0

Prośba o ocenę

Post autor: Zimek » pn maja 20, 2019


Robrob
Posty: 197
Rejestracja: śr mar 06, 2013
Miejscowość: Łomża
Motocykl: BMW K1200 LT
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Robrob » pn maja 20, 2019

nie znaleziono strony
Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra..

Zimek
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 05, 2017
Miejscowość: wlkp
Motocykl: vn 800 classic
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Zimek » pn maja 20, 2019

U mnie wyświetla normalnie

Piotrek1979
Posty: 89
Rejestracja: śr maja 31, 2017
Miejscowość: Przemocze
Motocykl: Vulcan VN15 SE 1988r.
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Piotrek1979 » pn maja 20, 2019

U mnie toże

Awatar użytkownika
Skrobel
Posty: 2579
Rejestracja: czw maja 30, 2013
Miejscowość: Piaseczno
Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Skrobel » pn maja 20, 2019

U mnie też link działa bez problemu, ale zapewne nie takiej informacji kolega Zimek się spodziewał.

Co o motocyklu... Na podstawie samego ogłoszenia niewiele można powiedzieć. Brak emblematów na zbiorniku sugeruje, że cały był malowany, ale spotkałem się już z przypadkami kiedy właściciel zdejmował je przez swój kaprys. Kolor też może być oryginalny (był czarny w 2005).
Na co jeszcze zwróciłem uwagę? Nieoryginalne (lub naprawiane) kierunkowskazy - ale to także może być inwencja któregoś właściciela. Gmola brak, ale nie było go też fabrycznie w Classicu. Nieoryginalne lusterka i manetki, ale wygląda to również na kaprys właściciela.
Opis niezbyt obszerny. Nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi z szybą ("obecnie bez szyby" może oznaczać, że jest gdzieś w garażu i sprzedający dorzuca, albo że w ogóle nie ma). Przebieg nie jest szokujący ani w jedną ani w drugą stronę (zresztą w motocyklach ciężko się opierać na przebiegu). Może ciut za wcześnie na sprzęgło... ale to zależy od stylu jazdy.
Ponieważ cena jest niezła, to może warto się przynajmniej mu dokładniej przyjrzeć, ale nic więcej nie umiem powiedzieć.
LwG
Łukasz czyli Skrobel

Zimek
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 05, 2017
Miejscowość: wlkp
Motocykl: vn 800 classic
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Zimek » pn maja 20, 2019

Jest ten vn tu na forum.
viewtopic.php?t=11317

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1154
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Prośba o ocenę

Post autor: artix » wt maja 21, 2019

Skrobel pisze:
pn maja 20, 2019
Nie wiadomo o co tak naprawdę chodzi z szybą ("obecnie bez szyby" może oznaczać, że jest gdzieś w garażu i sprzedający dorzuca, albo że w ogóle nie ma).
Ależ wiadomo, do kupienia w dziale SPRZEDAM. Za starych czasów handlarze wyciągali z furek, które sprzedawali stare radyjka z odtwarzaczem kasetowym, a nawet badziewiaste gumowe wycieraczki, tak mi się skojarzyło. Nie ogarniam o co chodzi, kolega prosi o ocenę motocykla który sprzedaje, graty wyciągnięte z moto są, ale do kupienia osobno. Ciekawe podejście do tematu...

Zimek
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 05, 2017
Miejscowość: wlkp
Motocykl: vn 800 classic
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Zimek » wt maja 21, 2019

kolego artix ja pytam o ocenę motocykla który podałem w linku(motocykl nie jest mój)tylko kogoś gdzieś z Polski,a szyba i inne graty od vn 800 w dziale SPRZEDAM jest pozostałością po miom sprzedanym Vn800,które to części chcę sprzedać.(czytanie ze zrozumieniem).a cytat ,,obecnie bez szyby" pochodzi właśnie z linku vn 1600.

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1154
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Prośba o ocenę

Post autor: artix » wt maja 21, 2019

Skąd mam wiedzieć, że graty pozostały z poprzedniego motocykla, nie jestem wróżką. Tak czy inaczej, ktoś musiał sobie dokupić szybę do nowego nabytku, bo poprzedni właściciel tak się do niej przywiązał, że postanowił się z nią nie rozstawać, podobnie z innymi częściami. Sporo ludzi przerabia i sprzedaje swoje motocykle i dołącza do zestawu wykręcone graty, które być może wrócą na swoje miejsce, jeżeli nowy właściciel będzie chciał wrócić do oryginału. Tak się robi, ja tak robię, inni tak robią. Nie jesteśmy chomikami :)

Zimek
Posty: 36
Rejestracja: pn cze 05, 2017
Miejscowość: wlkp
Motocykl: vn 800 classic
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Zimek » wt maja 21, 2019

Jeżeli nowy właściciel nie chce tych rzeczy co zostały to na siłę się nie daje,a temat nie ma nic wspólnego z szybą tylko oceną vn 1600 z linku.

Awatar użytkownika
Mauzer
Posty: 506
Rejestracja: śr wrz 13, 2017
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: vulcan 1600 Classic/ teraz n 2000
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Mauzer » wt maja 21, 2019

Na podstawie treści ogłoszenia i zdjęć w nim zawartych, nic nie można stwierdzić. Poczytajcie o ogłoszeniach w dziale "UWAGA MINA" tam niby treść mówi, że motocykl bezawaryjny, nie malowany, oryginalny przebieg , a rzeczywistość po oględzinach "na żywo" jest zupełnie inna.
Nigdy nie jest za późno. :yeee: :yeee: :yeee:

Kozioł
Posty: 417
Rejestracja: wt lip 31, 2018
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 1600classic
VROC: 0

Re: Prośba o ocenę

Post autor: Kozioł » śr cze 17, 2020

Trochę odkopię temat bo też jestem w trakcie poszukiwań a że budżet mam ograniczony to również zainteresowałem się tym motocyklem... Wczoraj odnalazłem ten temat i z racji tego że jest w atrakcyjnej cenie i już się tak długo sprzedaje to jednak musi być z nim coś nie tak więc go odpuszczam. Zakup Vulcana w obecnym momencie jest nie łatwy... Mały wybór i wysokie ceny...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą