Sprzedam VN 2000

Jachudy
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Kawasaki Vulcan vn2000
VROC: 0

Sprzedam VN 2000

Post autor: Jachudy » pn mar 29, 2021

Witam. Do zaoferowania mam Kawasaki VN 2000 z 2004 roku. Motocykl sprowadziłem osobiście z USA w 2015 roku od pierwszego właściciela. Ostatnie dwa zdjęcia są przy odbiorze motocykla w stanach. Przed kupnem sprawdzona historia pojazdu - bezwypadkowy. Przez te 6 lat zbytnio nie pojeździłem, nie opuszczał granic naszego kraju. Posiada roczne opony ( z tyłu powiększyłem do rozmiaru 240 ). Wymieniane były przednie tarcze ( 2017 r). Co roku olej, filtr, raz na 2 lata płyn hamulcowy i chłodzący. Pod siedzeniem zamontowany Power Commander III (nie tylko zwiększa moc...). Wydechy puste ale gdyby komuś były zbyt głośne posiadam wyciszacze. Dodatkowo w cenie oryginalne kominy oraz sakwy. Motocykl przez te wszystkie lata nie sprawił mi ani razu zawodu. Jeździ stabilnie nawet przy większych szybkościach. Ubezpieczenie wykupione do marca 2022 roku. Przegląd zrobię na dniach (termin do 10 kwietnia). Posiadam wiele więcej zdjęć oraz film. Sprzedaję z bólem ale muszę wykończyć chatę. Myślałem, że nie dojdzie do tej chwili. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt. Maciej 533336622
vin JKBVNMA165A006673
Link do strony:
https://www.otomoto.pl/oferta/kawasaki- ... DIUBE.html

ODPOWIEDZ