Potrzebny bardzo opis podłączenia gazników (gdzie zasilanie paliwem a gdzie podciśnienia

Rapik
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 19, 2019
Motocykl: VN 1500

Potrzebny bardzo opis podłączenia gazników (gdzie zasilanie paliwem a gdzie podciśnienia

Post autor: Rapik » pn wrz 30, 2019

Witam szanownych kolegów, posiadam vulcana 1500 a dokładnie to jest 1989 rok produkcji czyli 15se.
Mój problem polega na tym że motor nabyłem pod koniec lutego, ten motocykl dotarł do mnie w trzech skrzynkach , rama z silnikiem była razem ale silnik był uszkodzony i z pierwszego cylindra pluł wodą i miał około 6 barów a drugi był zupełnie bez kompresji. 
Przy naprawie okazało się że łańcuszek rozrządu i Koło walka rozrządu jest uszkodzone. 
Vulcana naprawiam w wolnych chwilach i udało mi się silnik wyremontować ale po odpaleniu przez rurki podciśnienia paliwo mi się przelewa.
Pompą pracuje z przerwami przy niskich obrotach jest ok, ale jak dodam gazu benzyna wylewa się na potęgę. 
Teraz moje pytanie czy ktoś z was ma jakieś info odnośnie podłączenia gaznika , chodzi mi o wszystkie wężyki gdzie powinny trafić. 
Czytałem też temat podobny do mojego gdzie winna była pompa paliwa, ale zanim zacznę wydawać pieniądze chciałbym sprawdzić czy wszystko mam dobrze podłączone. 
Dodam tylko że ten mój Motór to skladak częściowo z 800tki (zbiornik paliwa i kranik ma tylko jedno wyjście na zasilanie. 
Sprawdzałem też w Internecie ale według rysunków producenta nie potrafię dojść co gdzie powinno być podłączone. 
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą