VN2k - dokument znany ale przerobiony

Gregory
Posty: 29
Rejestracja: pn cze 30, 2014
Miejscowość: Stasi Las
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Re: VN2k - dokument znany ale przerobiony

Post autor: Gregory » wt sty 19, 2021

Tex66
Nie będę wchodził w Twoje śmieszne gierki bo nie mam na to czasu i ochoty. Zacząłem natomiast zastanawiać się po co zarejestrowałeś się na tym forum? Rzeczywiście napisałeś wiele postów, wiele razy pomogłeś innym użytkownikom ale wielu też zdenerwowałeś, pisząc posty nie mające żadnej merytorycznej wartości a wytykające np. brak znajomości ortografii czy lenistwo. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że chcesz komuś zaimponować i na siłę udowodnić jaki jesteś fajny i jak dużo wiesz.
Tłumaczysz na przykład instrukcje z własnej inicjatywy a potem oczekujesz, że wszyscy bedą Cię chwalić, dziękować i w ogóle. Jeśli chcesz to robić to po prostu to rób i nie oczekuj wychwalania pod niebiosa Twojej zajebistości.
Wielokrotnie robisz złośliwe uwagi wobec innych użytkowników wytykając im niewiedzę, ignorancję i próbujesz na siłę przekonać do swoich racji. Uważam, że Twoje zachowanie przynosi więcej szkody dla tego forum niż pożytku. Nowi użytkownicy motocykli i forum, widząc jak traktuje się tu zadających pytanie, po prostu będą szukać odpowiedzi gdzie indziej i więcej tu nie wrócą.
Jeśli irytują Cię posty gdzie zadawane są, po raz kolejny, te same pytania, to na nie nie odpowiadaj. Nie potrafisz być grzeczny i cierpliwy wobec innych (nowych) użytkowników to zajmij się na przykład uprawianiem roli. Od czasu, kiedy zacząłem przygodę z motocyklami nigdy nie spotkałem się z taką arogancją ze strony bardziej doświadczonych użytkowników motocykli, którą Ty prezentujesz (a po dacie Twojej rejestracji na tym forum wnioskuję, że zbyt dużego doświadczenia nie masz) Nikt nigdy nie próbował udowadniać mi swojej wyższości.
Ty natomiast cały czas to robisz.
Baw się zatem dalej a ja zajmę się pisaniem maila do Kawasaki. Myślę, że ktoś tam wykaże się większym zrozumieniem , cierpliwością oraz wiedzą i wszystko mi wytłumaczy.
Bywaj… i nie do zobaczenia.
Amatorzy zbudowali arkę, profesjonaliści Titanica...

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2262
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: VN2k - dokument znany ale przerobiony

Post autor: Przemo » wt sty 19, 2021

Myślę, że w tym temacie już wyczerpaliśmy wszystkie opcje. Dalsze uwagi proszę kierujcie już między sobą na prywatnych wiadomościach lub się ingorujcie.

Chciałbym abyśmy na forum pomagali sobie bezinteresowanie. Bez przekonywania każdego do swojej racji.

Temat zamykam.
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Zablokowany

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą