kosmetyka

Wankan
Posty: 63
Rejestracja: pn kwie 29, 2019
Miejscowość: Koło
Motocykl: vn2000

kosmetyka

Post autor: Wankan » pt kwie 17, 2020

Panie i Panowie, czy ktoś z Was wie czy istnieje jakiś dobry i w miarę tani specyfik do czyszczenia chromowanych podzespołów, części? I nie chodzi mi o pasty polerskie ani nic podobnego, gdyż to zawsze koliduje z plastikiem oraz sprawia ze pojawia się pyłek, który po prostu osadza się na czystych, lśniących elementach. Bardziej chodzi mi o płyn, może coś w areozolu? Pozdrawiam serdecznie

franc1213
Posty: 438
Rejestracja: pt wrz 09, 2011
Miejscowość: Szwecja
Motocykl: Kawasaki VN 2000+EN 500
VROC: 37045

Re: kosmetyka

Post autor: franc1213 » pt kwie 17, 2020

Ja uzywam plynu do mycia szyb .
Franek

Promo
Posty: 57
Rejestracja: pt sty 12, 2018
Miejscowość: Serock
Motocykl: vn2000
VROC: 0

Re: kosmetyka

Post autor: Promo » wt kwie 21, 2020

Wankan pisze:
pt kwie 17, 2020
Panie i Panowie, czy ktoś z Was wie czy istnieje jakiś dobry i w miarę tani specyfik do czyszczenia chromowanych podzespołów, części? I nie chodzi mi o pasty polerskie ani nic podobnego, gdyż to zawsze koliduje z plastikiem oraz sprawia ze pojawia się pyłek, który po prostu osadza się na czystych, lśniących elementach. Bardziej chodzi mi o płyn, może coś w areozolu? Pozdrawiam serdecznie
najszybciej i najprościej to kupić jakiś QD (quick detailer) - najtańszy z czegoś co mogę polecić to Sonax Extreme quick detailer dostępny w większości sklepów, wygląda tak:
https://mrcleaner.pl/quick-detailery/so ... dQEALw_wcB

ja lecę tym całe moto, szybko i skutecznie :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą