Regulator napięcia kawasaki vn 2000

Artur01
Motocykl: Vn 2000

Regulator napięcia kawasaki vn 2000

Post autor: Artur01 » ndz gru 22, 2019

Witam wszystkich serdecznie.Mam pytanie związane z tegulatorem napięcia, mianowicie podczas zimowego przeglądu instalacji elektrycznej postanowiłem zajrzeć do regulatoròw napięcia.No i po wypięciu kostki regulatora zamontowanego niżej okazało się że jeden z pinów był zgnity i został w kostce.Czy może ktoś to naprawiał , czy wchodzi w grę tylko wymiana na nowy.Proszę ewewntualnie o jakieś namiary dodam tylko że w obecnej chwili na allegro dostępny jest tylko zamiennik a nie mam do tego rozwiązania przekonania w poprzednim moto kupiłem zamiennik działał nie zbyt długo dopiero po zakupie używki w oryginale poprawiło się.

królik
Miejscowość: Gąbin koło Płocka
Motocykl: vn 2000 limited
VROC: 34903

Re: Regulator napięcia kawasaki vn 2000

Post autor: królik » pn gru 23, 2019

To chyba słaba strona tego modelu.Miałem dwa vn 2000 i w obu ugnił ten sam pin w dolnym regulatorze.Pojechałem do warsztatu w którym naprawiają alternatory i rozruszniki i gość zrobił to w 10 minut.Rozwiercił otwór w miejscu ugnitego pina i wlutował w to miejsce kawałek przewodu.

ODPOWIEDZ