Dziwny dźwięk z silnika VN 2000

Gruby
Posty: 140
Rejestracja: śr kwie 29, 2015
Miejscowość: Pińczów/Kraków
Motocykl: 05' VN2000A1
VROC: 0

Dziwny dźwięk z silnika VN 2000

Post autor: Gruby » śr sty 27, 2016

Witam wszystkich,

Chodzi mi dokładnie o dźwięk silnika na tym filmiku- https://www.youtube.com/watch?v=dNrXmi8 ... p6JBLrv2XQ - słychać to dobrze cały czas- jest to coś w stylu cichego grzechotania o zmiennym tonie.

Otóż mój motocykl wydaje identyczny odgłos od momentu gdy go kupiłem i dochodzi on mniej więcej z miejsca, gdzie znajduje się hydrauliczny napinacz balancerów, ale mówiąc szczerze ciężko znaleźć konkretne miejsce skąd on dochodzi. Na zimnym silniku jest idealna cisza- dźwięk pojawia się dopiero po rozgrzaniu. Normalnie olałbym temat, bo nie jest to żadne stukanie itp., ale zacząłem się tym martwić gdy kolega kupił VN 2000 i w nim taki dźwięk w ogóle nie występował- wiadomo, że też trochę szumiał jak się zagrzał, ale jednak inaczej.
Jeśli możecie dajcie mi cynk, czy jest to wg. was normalny dźwięk pracy i czy u kogoś jeszcze występuje. Czy "ten typ tak ma"?
Mówiąc szczerze po usunięciu filtrów HLA (silnik opuszczony z ramy) i wymianie łańcucha sprzęgła mam już na razie DOŚĆ grzebania w dwójce. :wall:

:wall: :wall:
No replacement for displacement
Pozdrawiam Cię Iron75 :)

"One who stands tall never stands alone"
"These bones may be broken, but the spirit can't die"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 6 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą