Szkoła druciarstwa, kabel AUX

Awatar użytkownika
JAROLPH
Posty: 148
Rejestracja: ndz paź 10, 2021
Miejscowość: Drezdenko
Motocykl: VN1700 Voyager

Szkoła druciarstwa, kabel AUX

Post autor: JAROLPH » śr lis 10, 2021

Gratów do tych motocykli jest jak na lekarstwo, a jak są to ceny po prostu są brane z sufitu. 700 zł za nowy kabelek.
Gołodupcem nie jestem, ale są pewne granice.
Więc zająłem się druciarstwem.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I gotowe
Obrazek

Koszt 7.50zł kabelek, trochę cyny, taśmy.
Live free or die
Komar, Romet, Ogar, WSK, ETZ250, CZ350, HAYABUSA, CBR1100, VN 1500 NOMAD, ST1300, VN1700 VOYAGER

franc1213
Posty: 437
Rejestracja: pt wrz 09, 2011
Miejscowość: Szwecja
Motocykl: Kawasaki VN 2000+EN 500
VROC: 37045

Re: Szkoła druciarstwa, kabel AUX

Post autor: franc1213 » śr lis 10, 2021

Dla chcacego nic trudnego :ok:
Franek

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Szkoła druciarstwa, kabel AUX

Post autor: Wielebny Bolo » śr lis 10, 2021

Polak potrafi :yeee:
Ostatni na szybko musiałem zrobić wtyczkę mostek w instalacji WV. Do wtyczek i gniazdek są odpowiednie piny ale czas naglił więc bardzo dobrze w obudowie wtyczki jako zworki zadziałały ....spinacze biurowe :D + oczywiście taśma i trytrrytka.
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
wladl
Posty: 221
Rejestracja: czw lip 25, 2019
Miejscowość: Legnica
Motocykl: vn 800

Re: Szkoła druciarstwa, kabel AUX

Post autor: wladl » sob lis 13, 2021

Od wielu lat siedzę i dłubię lutując w technice audio. To taka druga pasja. I nie sposób było nie otrzeć się się o świat audiofilski z jego cenami :) Kabelki zwijane i zaplatane na kolanach dziewic przy blasku pełni księżyca za pierdylion złotych :hammer: . Tak więc, te parę stów za drucik który sam zrobiłeś, może okazać się w pewnych kręgach ceną okazyjną :D
Sprawdź tylko czy scena w muzyce za bardzo nie przesuwa się w stronę siedzenia pasażera :D :D
Ważne aby przewód jaki użyłeś był dobrze ekranowany, co by nie łapał zakłóceń od zapłonu. Fajnie że dałeś radę.
A spinacz biurowy to genialny i wszechstronny wynalazek. Sam kiedyś z trasy wróciłem z padniętym przekaźnikiem pompy paliwa w Mondeo właśnie na zworce ze spinacza :)
...mam na motocyklu gniazdo do zapalniczki, czy ktoś zatem wie gdzie można kupić motocyklową popielniczkę ?..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą