Ledy od Aliego

Awatar użytkownika
JAROLPH
Posty: 148
Rejestracja: ndz paź 10, 2021
Miejscowość: Drezdenko
Motocykl: VN1700 Voyager

Ledy od Aliego

Post autor: JAROLPH » pn lis 08, 2021

Cześć dziś zmieniłem oświetlenie na led.
Wygląda to mnie więcej tak
Obrazek
Obrazek
Wygląda to na żywo bajecznie, ale drugi raz na przeróbkę bym się nie zdecydował.
Live free or die
Komar, Romet, Ogar, WSK, ETZ250, CZ350, HAYABUSA, CBR1100, VN 1500 NOMAD, ST1300, VN1700 VOYAGER

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Ledy od Aliego

Post autor: Wielebny Bolo » wt lis 09, 2021

Znaczy w c........ roboty?
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
Skrobel
Posty: 2579
Rejestracja: czw maja 30, 2013
Miejscowość: Piaseczno
Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582

Re: Ledy od Aliego

Post autor: Skrobel » wt lis 09, 2021

Od dawna przyglądam się przeróbkom na LEDy. Ale eksperymenty kolegów rzadko kończą się w satysfakcjonujący sposób. Tzn. nawet jeśli "jasność" jest do przyjęcia i na ścianie widmo wydaje się ok, to bardzo często okazuje się, że i tak świecimy po oczach innym kierowcom (albo koledze jadącemu przed nami), a zakres regulacji i kształt wiązki jest taki, że nie da się ich prawidłowo ustawić.
Dlatego bardzo jestem ciekaw jak sprawdzi się ten konkretny patent. Jeśli okaże się w porządku to wrzuć może linka gdzieś tutaj dla "potomnych".
LwG
Łukasz czyli Skrobel

Awatar użytkownika
JAROLPH
Posty: 148
Rejestracja: ndz paź 10, 2021
Miejscowość: Drezdenko
Motocykl: VN1700 Voyager

Re: Ledy od Aliego

Post autor: JAROLPH » wt lis 09, 2021

Pracy tak na 8 godzin.
Na żywo wygląda to naprawdę dobrze.
Nie ten motocykl, ale nie wszystko złoto co się świeci.
Plusy
Wygląda rewelacja
Ringi mocno świecą w dzień są bardzo widoczne, i nie oślepiają.
Na stacji jeszcze tego nie badałem, ale na bramie garażu widzę wyraźną linię światła.
Jest możliwość regulacji.
Mogę zmieniać kolor ringu albo biały albo żółty, tylko w lampie głównej, lampy boczne tylko biały.
Włączenie świateł bocznych bardzo mocno doświetla.
Koszt 268 zł
Minusy.
Radia już się nie posłucha, wiec zrobiłem własnej roboty wtyczkę do aux i mam wyciągniętego Jacka. Szkoda było 800 zł na oryginalne przyłączenie, chyba że ktoś ma pomysł na zakłócenia idące z ledow.
Na minus zaliczam zniszczony oryginalny ring mocujący lampę musiał być zespawany z nowym dołączonym do zestawu, i praktycznie bezpowrotnie przerobione lampy boczne, to mnie najbardziej boli, bo chciałem tak zrobić żeby móc w każdej chwili powrócić do stanu oryginalnego, niestety tak się nie da.
No i nie wiem jaka trwałość tego jest. Kolega mnie pocieszył że od roku takie same ma i się nic nie dzieje.
Live free or die
Komar, Romet, Ogar, WSK, ETZ250, CZ350, HAYABUSA, CBR1100, VN 1500 NOMAD, ST1300, VN1700 VOYAGER

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą