VN 1700 Nomad wydechy Cobra Trioval

Awatar użytkownika
Majster
Posty: 83
Rejestracja: sob lut 28, 2015
Miejscowość: Hamburg
Motocykl: Vulcan 1700 Nomad
VROC: 0

VN 1700 Nomad wydechy Cobra Trioval

Post autor: Majster » ndz kwie 10, 2016

Witam Panowie mam problem z moim VN 1700 Nomad dodam wersja europejska zamontowalem wydechy Cobry Trioval z emulatorem sondy Lambda i maszyna oszalała tz na wolnych obrotach chodzi w miarę równo ale jak idzie w trasę jest masakra nie ma siły ,przerywa tak jak by mu brakowało mieszanki. Czy miał może ktoś taki problem i jak to rozwiązać . Maszyna ma przejechane dopiero 1070 km. Pozdrawiam.

Gasman
Posty: 250
Rejestracja: czw maja 17, 2012
Miejscowość: Brodnica
Motocykl: HD FLHTCUI
VROC: 34836

Post autor: Gasman » ndz kwie 10, 2016

a masz jakiś fuel pack , moduł wtryskowy dodatkowo? Raczej byłby konieczny.....
Rolling, rolling, rolling.........
Komar 3, WSK 175, VN800Classic, VN1600Classic, VN900Classic, HD FLHTCUI.....

Awatar użytkownika
Majster
Posty: 83
Rejestracja: sob lut 28, 2015
Miejscowość: Hamburg
Motocykl: Vulcan 1700 Nomad
VROC: 0

Post autor: Majster » pn kwie 11, 2016

Nie nic dodatkowego nie mam to jest wersja z salonu . Ale wiesz nie chce kupować czegoś na chybił trafił muszę mieć pewność ze właśnie coś takiego by pomogło wtedy jak najbardziej coś takiego za kupie. Zastanawiam sie czy nie wystarczyło by wstawać kruciec od sondy Lambda i przełożyć z tych oryginalnych wydechow . Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Barney
Posty: 1238
Rejestracja: czw wrz 13, 2012
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Motocykl: VN 800E Drifter, VN 1700 Nomad
VROC: 35325

Post autor: Barney » pn kwie 11, 2016

u mnie po zalozeniu wydechów mocy nie tracil, ale strzelal z rur niemilosiernie ..... moto jest zza oceanu i byl zamontowany PC .... podjechalem na hamownie - koles stworzyl mape pod taki zestaw i jest OK ... strzelanie sie uspokoilo, troszke mocy doszlo a spalanie podobne jak bylo ....

może wystarczy sam filtr powietrza KN?
Zombie swego czasu bral Voyagera salonowego (tez wersja europejska) i montowal Cobry ... nie slyszalem by narzekal .....
VROC #35325

"Jeśli pijąc alkohol - jestem alkoholikiem
to czy pijąc Fantę - będę fantastyczny ...? "

Grześ
Posty: 1338
Rejestracja: sob cze 16, 2012
Miejscowość: Mosina
Motocykl: Vulcan VN2000C ,,Bandzior,,
VROC: 35561

Post autor: Grześ » pn kwie 11, 2016

Spokojnie Krzysztof ogarniemy !!
--

Awatar użytkownika
Sheriff
Posty: 1254
Rejestracja: pt cze 11, 2010
Miejscowość: Koog aan de Zaan
Motocykl: Versys 1000 GT
VROC: 30486

Post autor: Sheriff » pn kwie 11, 2016

Nie bardzo rozumiem dlaczego zamontowałeś wydechy z emulatorem? Wydechy w 1700 Nomad lub Classic Tourer montuje się w postaci samych końcówek nie ruszając rury z sondą lambda i wszystko śmiga i wszystko gra. Jeśli chcesz pogadać na ten temat pisz na PW wyślę Ci mój nr telefonu. Jeśli nie ruszałeś rury z sondą lambda a tylko wykręciłeś sondę zamieniając ją na emulator natychmiast wkręć ją z powrotem. Wszeslkie przelotowe wydechy świetnie współgrają z sondą w VN 1700. A przynajmniej Kaliński oraz V&H na 100%.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą