Instrukcja użytkowania PL

SARISZ
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 07, 2021
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN1700 CALSSIC TOURER

Instrukcja użytkowania PL

Post autor: SARISZ » ndz paź 17, 2021

Pewno temat oklepany ale na tablecie źle się szuka a Kawa to mowy nabytek. Czy posiada ktoś w formie elektronicznej?

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1103
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Instrukcja użytkowania PL

Post autor: Tex66 » pn paź 18, 2021

Sądząc po Powitalni oraz tytule postu: „Instrukcja użytkowania PL” w tym dziale chodzi o Instrukcję Właściciela dla VN 1700 Classic Tourer w języku polskim.
W języku polskim nie do zdobycia ani w formie elektronicznej ani w postaci gotowej instrukcji.
Zapewniam natomiast, że nie ma najmniejszego problemu pozyskanie jej w formie elektronicznej w wersji angielskojęzycznej nawet szukając w sieci przy pomocy tabletu, trzeba tylko chcieć.
Oto przykład (wybrane trzy strony):
Powodzenia

Obrazek
Tex66

SARISZ
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 07, 2021
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN1700 CALSSIC TOURER

Re: Instrukcja użytkowania PL

Post autor: SARISZ » pn paź 18, 2021

No chcieć chciałem i na necie znalazłem po ang. :) a że nie ma w ludzkim języku nie wiedziałem, w końcu salonowy był, wszakże "niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają ..." ale widać Kawasaki ma inne zdanie w tej materii :)
Ale nie spinajmy się, oddychajmy głęboko, ogarnąłem BMW po włosku to i Kawą po ang. ogarnę, chodź nie ukrywam że w ojczystym łatwiej, a czas stracony na translatora nożna poświęcić na montowanie dodatków, tudzież podziwiania sprzęta :) :) :)

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1103
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Instrukcja użytkowania PL

Post autor: Tex66 » pn paź 18, 2021

Ja nie mam potrzeby ani się "spinać ani oddychać głęboko" ponieważ mam instrukcję Właściciela VN 1700 Classic Tourer (201 stron) podobnie jak Instrukcję Serwisowa dla VN 1700 Classic Tourer (728 stron) w języku ojczystym (PL) w formie elektronicznej.
Zobacz tu na mój post:
viewtopic.php?f=1&t=14675
Powodzenia w montowaniu dodatków.
Tex66

SARISZ
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 07, 2021
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: VN1700 CALSSIC TOURER

Re: Instrukcja użytkowania PL

Post autor: SARISZ » pn paź 18, 2021

Natknąłem się na tego posta wcześniej, chylę czoła przed pomysłowością, Polak to jednak potrafi. Spróbuje ogarnąć temat w długi zimowy wieczór, chyba że odsprzedasz :) to faktycznie oddam się poszukiwaniu i montowaniu dodatków, puki co to idę oko cieszyć :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą