Problem z silnikiem w VN1600 MS 2004r.

Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 8
Rejestracja: sob cze 08, 2013
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: Kawasaki - Vulcan 1600 Mean Streak
VROC: 0

Problem z silnikiem w VN1600 MS 2004r.

Post autor: Alucard » ndz maja 25, 2014

Witam wszystkich mam problem z swoim motorem, a dokładniej coś nagle w czasie jazdy zaczeło mi stukać coś w silniku i nie wiem co to może być (mam wiele teorii, a jeszcze więcej jak rozmawiałem z mechanikami w kilku serwisach a do tego usłyszałem ceny od 1000zl do 5000zl i nowy silnik + części) , dźwięk wydobywa się z przodu; motor odpala bez żadnego ale a odpaliłem go tylko 2 razy i nagrałem ten dźwięk a oto link https://www.youtube.com/watch?v=U1O8L4J6-I8 Może ktoś sie spotkał z takim przypadkiem lub ma jakiś pomysł bedę wdzięczny.
Pozdrawiam

dodeks
Posty: 172
Rejestracja: śr sty 19, 2011
Miejscowość: Płaza
Motocykl: vn 1500 nomad
VROC: 0

Post autor: dodeks » pn maja 26, 2014

Witaj! Na dobry początek to sprawdź napinacze łańcucha rozrządu nie trzeba wyciągać silnika tyle że później musisz je we właściwy sposób zamontować?! Wsłuchaj się gdzie najgłośniej tłucze potem silnik z ramy i sprawdzić dekompresatory może się rozleciał? Zresztą jak pozdejmujesz pokrywy zaworów to będziesz miał jakiś wgląd do silnika. Powodzenia! ps. nie odpalaj niepotrzebnie bo może się coś na dobre urwać...ja przerabiałem u siebie podobne tematy możesz poczytać moje posty i rady kolegów z forum..

Awatar użytkownika
Alucard
Posty: 8
Rejestracja: sob cze 08, 2013
Miejscowość: Bydgoszcz
Motocykl: Kawasaki - Vulcan 1600 Mean Streak
VROC: 0

Post autor: Alucard » pn maja 26, 2014

Cześć Dodeks. Właśnie przeczytałem twoje posty i zacznę robić po kolei jak było o pisywane.
Dzięki za radę i pozdrawiam :antlers: , biorę sie do roboty.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą