migajaca kontrola temp. wody

djjuby
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 12, 2012
Miejscowość: mielec
Motocykl: vn 1600
VROC: 0

migajaca kontrola temp. wody

Post autor: djjuby » wt cze 12, 2012

witam, jestem swierzakiem bo od 2 tyg posiadam vn 1600 2006rok i powstal mi taki problem ze miga mi kontrolka temp wody dodam ze w zbiorniku wyrownawczym jest dobrze i wentylator sie zalacza. kontrolka raz zaswieci dluzel czasem pomryga i przestaje prosze o porade co moze byc .
przeszukiwalem forum i nie znalazlem podobnego porblemu
pozdrawaim

Andrew
Posty: 6148
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Będzin
Motocykl: VN 1500 Vinci,VN 2000 Deep Purple,VN 15 Ziuk
VROC: 31802

Post autor: Andrew » wt cze 12, 2012

Czujnik lampki według mnie. Ale gdzie jest to musisz znaleźć. Napisz do Basin Ridera. On wie wszystko.

norbiw12
Posty: 37
Rejestracja: ndz lip 03, 2011
Miejscowość: Kielce
Motocykl: kawasaki vn 1700 nomad
VROC: 0

Post autor: norbiw12 » wt cze 12, 2012

myłeś może moto,jak złapie wilgoci to lubi wariować,jak wyschnie to mu przechdzi

djjuby
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 12, 2012
Miejscowość: mielec
Motocykl: vn 1600
VROC: 0

Post autor: djjuby » wt cze 12, 2012

przed myciem tak bylo juz przejade sie moze z 5 km i juz wywala lampka sie swieci i na wyswietlaczu znaczek wody

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 4162
Rejestracja: ndz lip 17, 2011
Miejscowość: Tychy
Motocykl: VN 1600 Nomad "Phantom"
VROC: 34475

Post autor: Robson » śr cze 13, 2012

Wprawdzie ja mam 800, ale miałem podobny problem, dość szybko mi się grzał i załączała mi się kontrolka na czerwono. Zbiornik wyrównawczy również był pełny, a i to był problem. Po kilku rozmowach na łamach forum i telefonicznie zabrałem sie do roboty i spościłem cały płyn chłodzący, którego wyszło wraz ze zbiornikiem wyrównawczym 0,9l, a winno być 2,1. Napełniłem od nowa, tylko odpowiednio, pomału, musi być słychac bulgotanie i trzeba delikatnie naciskac przewody w trakcie wlewania, tak aby sie nie zapowietrzało. Po zalaniu odpaliłem popracował do zagrzania, wyłączyłem go, odczekałem aż był zimny i ponow,nie dolałem resztę tak, aby było te 2,1l. Po tej operacji problem się skończył. Wlew płynu chłodzącego ja mam po zbiornikiem paliwa, to nie jest to samo co wlew przez zbiornik wyrównawczy!
Jestem tu, bo wierzę, że emocje są siłą życia...
Nie jestem odpowiedzialny za emocje odbiorcy... To jego sprawa.

djjuby
Posty: 6
Rejestracja: wt cze 12, 2012
Miejscowość: mielec
Motocykl: vn 1600
VROC: 0

Post autor: djjuby » śr cze 13, 2012

dzieki za podpowiedz na weekendzie sie wezme za to a korek spustowy plynu gdzie znajde?

Awatar użytkownika
Mastif
Posty: 206
Rejestracja: ndz lip 03, 2011
Miejscowość: Świętochłowice
Motocykl: VN 1500 Nomad
VROC: 0

Post autor: Mastif » śr cze 13, 2012

djjuby pisze:dzieki za podpowiedz na weekendzie sie wezme za to a korek spustowy plynu gdzie znajde?
centralnie pod silnikiem z prawej strony.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 4 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą