błotnik przedni

DSSERWIS
Posty: 6
Rejestracja: ndz maja 28, 2023
Motocykl: VN1600NOMAD

błotnik przedni

Post autor: DSSERWIS » śr sty 03, 2024

Drodzy Panowie ,pytanko brzmi -czy mogę zeszlifowac rant na błotniku przednim ponieważ wyszła mi tam rdza a jest w niektórych miejscach tak zagniecione że piaskowanie nie pomogło. Gdybym tak delikatnie zeszlifował rancik i odleci ten zagniotek,czy będzie to jakoś miało wpływ na sztywność błotnika?
Po za tym gdzie można kupić i jak się nazywają naklejane paski na błotniku oddzielające kolor czarny i silvercośtamcośtam.
Dziekuję za podpowiedz bo zielony jestem w tych tematach.
PS. Ściągnąłem wczoraj kufry,szybę,osłony i pojechałem mimo zimna na przejażdzkę.... ale się latało ... na zakrętach,wyprzedzanie,przyśpieszenie.... no poezja... Zastanawiam się czy to wzsystko montować.... Ciekawe co zona na to :D :D :D

Robrob
Posty: 197
Rejestracja: śr mar 06, 2013
Miejscowość: Łomża
Motocykl: BMW K1200 LT
VROC: 0

Re: błotnik przedni

Post autor: Robrob » sob sty 06, 2024

te paski nazywają się "szparunek" do dostania w ASO
Motocykle są jak wódka..prawdziwa jazda zaczyna się od litra..

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1158
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: błotnik przedni

Post autor: artix » ndz sty 07, 2024

Naklejenie drogiego szparunku i tak nie rozwiąże sprawy, ponieważ wszelkie naklejki muszą być przykryte lakierem bezbarwnym. Tańszym rozwiązaniem jest naniesienie szparunków aerografem, można też to zrobić pędzelkiem, o ile ma się doświadczenie w Pinstriping'u.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą