vn1600 Mean Streak kanapa dla "plecaka"

radzio
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 10, 2015
Miejscowość: Ostrów Mazowiecka
Motocykl: VN1600 Mean Streak
VROC: 0

vn1600 Mean Streak kanapa dla "plecaka"

Post autor: radzio » pn cze 15, 2015

:tube:
Witajcie Vulkaniarze.
Mam do Was gorącą prośbę, a mianowicie, szukam rozwiązania by mojej partnerce było wygodniej przy podróżach ze mną (mam nadzieję, że będą częstsze) na moim Mean Streaku a nie chcę na stałe montowac dużych kanap. Widziałem na którymś zlocie rozwiązanie oparcia wraz z kufrem na customie, a ja chciałbym pójść jeszcze dalej by na swoją małą kanapkę dla pasażera nakładać wygodne siedzisko zintegrowane z oparciem i jakimś kufrem a wszystko solidnie mocowane w miejscu mocowania stelazy i oparcia. Nie mam tylko w okolicach ani warsztatu ani firmy gdzie wykonaliby mi stelaż, siedzisko i dobrali jakiś kufer oraz wszystko dobrze spasowali bym mógł to wszystko razem szybko montować i zdejmować gdy bedę robił kilometry sam i jeszcze jedna drobna sprawka - nie chciałbym zbankrutować (nie musi być ani z kwasówki, ani z chromem, wszystko na czarno)
Może coś doradzice, polecicie albo może ktoś z Was mogł mi pomóc sam?
Mieszkam w Ostrowi Mazowieckiej, po sto km do Warszawy i Białegostoku
Pomóżcie, bo to jest dla mnie Jedyne Rozwiązanie, inaczej to: albo zmiana motocykla, albo rezygnacja ze wspólnych wypadów, albo uszczerbek na portfelu (kanapa+sissy bar+stelaż+bagażnik+kufer=???) i kupa roboty
pozdro...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą