Znikły swiatła z przodu

jaron1
Posty: 65
Rejestracja: czw paź 10, 2013
Miejscowość: Łódź
Motocykl: VN1600 Nomad
VROC: 0

Znikły swiatła z przodu

Post autor: jaron1 » pt mar 21, 2014

Jako, że jestem człowiekiem który lubi jak w motorku wszystko działa więc gdy zobaczyłem brak światełka pozycyjnego w przedniej lampie postaniowiłem zająć sie wymiana żarówki, otworzyłem lampę w której oprócz wielu przewodów znalazłem coś(nie znam się na elektryce) z napisem Diamond Star z czego wychodziło ok 10 przewodów wiąkszośc podłączonych, domyślam się, że to coś jest do lightbarów, ale w tym momencie pojawił sie problem, po przekręceniu kluczyka lightbary świeciły ale główna żarówka juz nie reagowała ani na któtnie ani na długie światał, a nie jest przepalona i tutaj jest pytanie czy to wina bezpiecznika, jeśli tak to proszę o podpowiedź gdzie się znajduje, czy też może tego czegoś, bo chyba 3 przewody nie są podłączone, może ktoś miał doczynienia z takim patentem i wie jak to podłączyć, z gory dzięki

Awatar użytkownika
Zdziś
Posty: 2085
Rejestracja: czw cze 24, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 NOMAD
VROC: 34481

Post autor: Zdziś » pt mar 21, 2014

A uruchomiłeś motocykl w nomadzie światło w lampie głównej zapala się po uruchomieniu silnika.
zdziś

jaron1
Posty: 65
Rejestracja: czw paź 10, 2013
Miejscowość: Łódź
Motocykl: VN1600 Nomad
VROC: 0

Post autor: jaron1 » sob mar 22, 2014

Niee, ale byłem przekonany, że odpalają sie wszystkie razem, dzisiaj sprawdzę, dzięki za odpowiedź :) , ale pozostaje jeszcze pytanie onośnie tego urządzenia, bo jeśli jest to chciałbym o nim coś więcej wiedzieć, głównie chodzi mi o podłączenie kabli, który do czego

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » pn mar 24, 2014

Jak z opisu wynika może to być sterowanie światłami (jak stroboskopowe) migające lihtbarry w ciągu dnia aby lepiej było widać motocyklistę.

tak to z opisu urządzenia wygląda ;)
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 5 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 5 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą