Witam wszystkich. Mój motocykl stracił iskrę. Wykluczyłem czujnik wypadkowy, położenia wału, stopki, bezpieczniki. Wszystko wskazuje na to, że przyczyną jest moduł zapłonowy. Jednak przed kupnem drugiego chciał bym się upewnić, że właśnie to jest powodem że nie chce gadać. Wersja europejska różni się od mojej kolorami przewodów i nie mogę tego sprawdzić. Jeżeli ktoś posiada servisówkę wersji z USA lub pewny link do takowej to bardzo proszę o pomoc.
Dziękuję i pozdrawiam.
Michał.