Skrzynia biegów? Sprzęgło?

jarod-82
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 09, 2012
Miejscowość: Żyrardów
Motocykl: Kawasaki VN 1600 Mean Streak
VROC: 0

Skrzynia biegów? Sprzęgło?

Post autor: jarod-82 » wt cze 12, 2012

Witam Kolegów i proszę o poradę…
Od kilku dni mam problem ze swoja kawą, a mianowicie blokuje się na trójce. :( Czyli jak się rozpędzę i dochodzę do trójki czy czwórki i zwalniam to skrzynia zatrzymuje się na trójce, nie mogę zejść niżej. Wtedy muszę nabrać prędkości i próbować zejść niżej. Koledzy co to może być i gdzie to najlepiej naprawić między Łodzią a Warszawą…
Lewa

Fatman76
Posty: 93
Rejestracja: śr maja 18, 2011
Miejscowość: Tarczyn
Motocykl: VN 1500 Custom/KZ 650 Chopper/Dniepr MT11
VROC: 0

Post autor: Fatman76 » czw cze 14, 2012

Stawiam na podgiety wodzik, czyli rozłupywanie silnika Cie czeka. Jak chcesz to daj znac bo mam człowieka który by to zrobił tanio i solidnie tylko nie wiem jak aktualnie u niego z termianmi. Okolice Tarczyna.
"A kto wódki nie pije jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa bez-ideowcem!!!"

Awatar użytkownika
Tiszo
Posty: 893
Rejestracja: śr kwie 21, 2010
Miejscowość: Stary Dybów
Motocykl: VN 2000
VROC: 32243

Post autor: Tiszo » czw cze 14, 2012

Wodzik !!, i wyjęcie silnika to jest najprostsze z tego co trzeba zrobić żeby go wymienić.
Nie radził bym poruszać się z takim uszkodzeniem chyba że do warsztatu i delikatnie aby się nie złamał bo bałaganu Ci narobi jak w tryby wpadnie, od razu ślizg.

jarod-82
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 09, 2012
Miejscowość: Żyrardów
Motocykl: Kawasaki VN 1600 Mean Streak
VROC: 0

Post autor: jarod-82 » czw cze 14, 2012

Dzięki koledzy za odpowiedzi.
Czyli tak jak przypuszczałem :(
To jak możesz to podaj mi ten namiar na tego mechanika zadzwonie i się dowiem kiedy ma jakis wolny termin.
pozdrawiam
Jarod-82

Fatman76
Posty: 93
Rejestracja: śr maja 18, 2011
Miejscowość: Tarczyn
Motocykl: VN 1500 Custom/KZ 650 Chopper/Dniepr MT11
VROC: 0

Post autor: Fatman76 » pt cze 15, 2012

Wyślij mi na michal_pawlak@wp.pl swój tel to postaram się Was jakoś skontaktować.
"A kto wódki nie pije jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa bez-ideowcem!!!"

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 6 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 6 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą