Zapieczony wtryskiwacz

Valecki
Posty: 549
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Vulcan VN1500 FI Classic
VROC: 31381

Zapieczony wtryskiwacz

Post autor: Valecki » ndz sie 22, 2010

Od dwóch dni ostro walczę z zapieczonym wtryskiwaczem w puszce kumpla... Puszka to Ssangyong Rexton 2.7 diesel. Silnik to Mercedes "Made in PRC", także nic dodać nic ująć. Jeden z wtryskiwaczy jest tak zapieczony, że nawet ściągacz do wtrysków (młotek bezwładnościowy) poddał się. W sumie to ja już się raczej bałem dalej walczyć, bo cholera jeszcze by wylazł z kawałkiem głowicy... WD-40 też już było. Znacie jakiś złoty środek? Bo jak tak dalej pójdzie, to czeka mnie zwalanie głowicy....

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Re: Zapieczony wtryskiwacz

Post autor: Abrams » pn sie 23, 2010

Valecki pisze:Od dwóch dni ostro walczę z zapieczonym wtryskiwaczem w puszce kumpla... Puszka to Ssangyong Rexton 2.7 diesel. Silnik to Mercedes "Made in PRC", także nic dodać nic ująć. Jeden z wtryskiwaczy jest tak zapieczony, że nawet ściągacz do wtrysków (młotek bezwładnościowy) poddał się. W sumie to ja już się raczej bałem dalej walczyć, bo cholera jeszcze by wylazł z kawałkiem głowicy... WD-40 też już było. Znacie jakiś złoty środek? Bo jak tak dalej pójdzie, to czeka mnie zwalanie głowicy....
Wurth

http://img338.imageshack.us/i/111yd3.jpg/

Albo Coca-cola :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

Valecki
Posty: 549
Rejestracja: ndz kwie 11, 2010
Miejscowość: Poznań
Motocykl: Vulcan VN1500 FI Classic
VROC: 31381

Post autor: Valecki » pn sie 23, 2010

W akcie desperacji poluzowałem mocowanie tego wtryskiwacza i może wyskoczy przez maskę w czasie jazdy :wink: , się zobaczy...
Faktycznie, spróbuję jeszcze jakimś odrdzewiaczem, a pepsi nie będzie lepsze? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Abrams
Posty: 6171
Rejestracja: pn kwie 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN2000 Limited '05
VROC: 29561

Post autor: Abrams » pn sie 23, 2010

Valecki pisze:W akcie desperacji poluzowałem mocowanie tego wtryskiwacza i może wyskoczy przez maskę w czasie jazdy :wink: , się zobaczy...
Faktycznie, spróbuję jeszcze jakimś odrdzewiaczem, a pepsi nie będzie lepsze? :mrgreen:
Cola tylko pepsi już na konserwantach nie działa tak dobrze :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
VN2000 Limited '05 Special Polar Polish Winter Edition II 113KM

VROC #29561

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 4 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą