VN 1500 Mean Streak (lekki szlif)

mac82
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 30, 2016
Miejscowość: podlasie
Motocykl: Kawasaki VN 1500 Mean Streak
VROC: 0

VN 1500 Mean Streak (lekki szlif)

Post autor: mac82 » pn maja 30, 2016

Na wstępie chciałbym się przywitać ze wszystkim użytkownikami forum, jestem tutaj nowy ale z kawasaki już o 4 lat.

Mam moto z 2003 roku, wersja US, czarny z przebiegiem 10000 mil (oryginał).
Moto służy mi do przyjemnych weekendowych przejażdzek, do śmigania w trasy mam beemke rt 1150.

Ostatnio miałem nieprzyjemną przygodę, bo przy prędkości 10 km/h na godzinę moto poszło mi na bok w piach i mam lekkie uszkodzenia. Chciałbym moto doprowadzić do stanu przed tą stłuczką (nie miał żadnych większych wad), moto będzie miało u mnie tzw. dożywocie, jak sytuacja nie zmusi to zostanie ze mną do końca (mam plan aby może kiedyś zarejsterować go jako zabytek) i stąd moja prośba o pomoc w doborze odpowiednich części i znalezieniu kogoś kto może je w rozsądnych $$ sprzedać, w ostateczności będę zamawiał z US.
W moto poszedł emblemat na baku, lekkie wgniecenie na lusterku, lekko pogiety amor z tyłu, poszedł podnóżek z lewej strony, metal który trzyma to do ramy wygiął się, dzwignia zmiany biegów, klosz kierunkowskazu oraz klosz reflektora z przodu ma lekkie zarysowania. Pytanie czy znacie kogoś kto może pomóc w tym temacie.

Ponadto może ma ktoś jakieś propozycję dobrych i wizualnie nie psujących sylwetki motocykla gmoli, tak aby na przyszłość zniwelować uszkodzenia.

Będę wdzięczny za pomoc w tej kwestii.

Poniżej zdjęcia uszkodzeń (wiem, że nie są zbyt duże ale moje serce aż krwawi na samą myśl o tym :) )

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Kawasaki VN 1500 Mean Streak US (2003)
BMW R 1150 RT (2003)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą