Cześć jestem tu nowy mam kilka pytań ale nie wiem jak do tego się zabrać i gdzie na jaki temat pisać
-
Bogdan0505
- Posty: 3
- Rejestracja: czw sie 08, 2024
- Motocykl: Kawasakivn900
Cześć jestem tu nowy mam kilka pytań ale nie wiem jak do tego się zabrać i gdzie na jaki temat pisać
Ma ktoś może kamery założone przód i tył z orllo jak to wygląda w praktyce czy warto w to się bawić. Pozdrawiam