Nie wchodzi na obroty kiedy rozgrzany

dulik80
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 24, 2019
Motocykl: Kawasaki vulcan vn 900

Nie wchodzi na obroty kiedy rozgrzany

Post autor: dulik80 » śr lip 03, 2019

Witam. Koledzy pomocy. Mam problem z moim moto a problem polega na tym, że kiedy się nagrzeje zaczyna przerywać na jałowym biegu ( zauważyłem, że dopiero kiedy włączy się wentylator). Podczas jazdy dławi się i nie chce wejść na wyższe obroty. Na pierwszym biegu jedzie normalnie a na kolejnych zaczyna się ten problem. Będę wdzięczny za każdą podpowiedź. Lub namiar na konkretnego mechanika na Dolnym Śląsku. Pozdro

Awatar użytkownika
robkas
Posty: 79
Rejestracja: pn sie 07, 2017
Miejscowość: Staszów
Motocykl: Kawasaki VN900 LT
VROC: 0

Re: Nie wchodzi na obroty kiedy rozgrzany

Post autor: robkas » śr lip 03, 2019

Czy to stało się nagle? Czy świeci się czerwona kontrolka FI? Kiedy wymieniałeś świece zapłonowe i filtr powietrza? Trzeba by zacząć od sprawdzenia tych elementów. Przy okazji wymiany świec dobrze by było sprawdzić kompresję sprężania w cylindrach. Jeśli w układzie zapłonowym wszystko gra, czyli świece, przewody fajki i cewki są OK to trzeba dalej szukać przyczyny w układzie paliwowym, wtryskach, czujnikach, lub komputerze sterującym.

dulik80
Posty: 8
Rejestracja: ndz mar 24, 2019
Motocykl: Kawasaki vulcan vn 900

Re: Nie wchodzi na obroty kiedy rozgrzany

Post autor: dulik80 » czw lip 04, 2019

Świece wymienione, sprawdzone przewody, fajki, cewki. Wymieniony regulator napięcia bo ponoć coś było nie tak. Sprawdzona również pompa paliwa i wymieniony filterek przy pompie, żadna kontrolka F1 się nie świeci. Byłem również na komputerze i nic nie wykazało żadnego błędu. Wczoraj pojechałem do poleconego mechanika więc zobaczymy

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą