Witam ze Szczecina

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
Maciek
Posty: 28
Rejestracja: wt lip 25, 2017
Miejscowość: Szczecin
Motocykl: Kawasaki VN 800 Classic - 1998
VROC: 0

Witam ze Szczecina

Post autor: Maciek » wt sie 22, 2017

Witam wszystkich!
Mieszkam na obrzeżach Szczecina. Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem VN 800 z 1998 roku :) Wiem, już trochę dziadek, ale kocham takie sprzęty i nic na to nie poradzę. Wcześniej latałem maxiskuterami, były to Suzuki Burgmany, najpierw 250 z 1998 roku, potem 400 z 2007 roku. Nie śmiejcie się, one bez najmniejszego problemu rozpędzają się niemalże natychmiast do 165 i przy tej prędkości nawet nic nie drży, a większe pojemności latają pod 200, wiele osób nie wierzy, że sqtery takie są. Uwielbiam je i moim marzeniem mimo wszystko jest mieć w swoim garażu obydwa sprzęty. Zalet maxisqterów nie da się wymienić w jeden dzień, więc błagam - zaoszczędźcie mi to i nie pytajcie. Obecnie mam zajawkę na to co kupiłem, bo od daaawna o tym marzyłem, a od zawsze bardzo mi się podobały tego typu moto. Na ulicy zaparkowanego zawsze muszę obejrzeć i nacieszyć się takim pięknym widokiem. Teraz przesiaduję w garażu ciesząc swoje oczy i oczywiście jeżdżę w nieznane jak tylko mogę. Burczy przepięknie, więc dalej mogę nazywać swoje moto Burek :) , czyli tak jak poprzednie 2oo.
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych Vulkanomaniaków!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 20 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 19 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 19 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą