Witam szacowne grono Vulcanerii :)

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
Drygi
Posty: 2
Rejestracja: wt lut 28, 2017
Miejscowość: Pabianice
Motocykl: Vulcan VN900 Custom, Junak M10, SHL, WSK(i)
VROC: 0

Witam szacowne grono Vulcanerii :)

Post autor: Drygi » pn mar 06, 2017

Właśnie stalem sie szczesliwym posiadaczem VN 900 nabytego od kolegi Pawła z tego forum (serdecznie pozdrawiam !).

Jest to moj pierwszy motocykl od ponad dwudziestu lat, więc jak w większości takich przypadków zapadła decyzja, że musi to być atrakcyjny wizualnie czoperek :)

Kiedyś...kiedyś ujeżdzałem komarka, wski, shlke, junaka. teraz po latach (przy 40-tce :) ) wróciły wspomnienia i tęsknota za uczuciami, związanymi z posiadaniem i dosiadaniem motocykla.

Trochę czasu zajęło uspokajanie mojej pięknej małżonki i uzyskanie jej akceptacji zakupu, potem przegląd rynku pod kątem zasobów finansowych i w końcu wytypowałem czego chcę: Vulcan albo Drag Star, przy czym ze wskazaniem na tego pierwszego.

Teraz motór już czeka, a ja w najbliższym czasie bedę rozglądał się za jakimiś ciuchami i kaskiem. Na pewno podzielę się wrażeniami z pierwszych jazd :)

Tymczasem moje stare, polskie sprzęty stoją w garażu i powoli..powoli...bardzo powoli zaczynają odzyskiwać oryginalny stan.

Pozdrawiam
Grzegorz.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą