Witam!!!

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
pherenike
Posty: 11
Rejestracja: pn cze 06, 2016
Miejscowość: Chorzów
Motocykl: EN 500 C
VROC: 0

Witam!!!

Post autor: pherenike » pn cze 06, 2016

Witam,

na wstępie pozdrawiam wszystkich ze słonecznego Śląska :)

Od 2014 jestem współwłaścicielką VN 900 Classic :thumbup: (jeździ na nim mój mąż).
W zeszłym roku w bólach i w trudzie ;) udało mi się zdobyć wymarzone prawo jazdy kat A.
Jednak nasz Vulcan okazał się dla mnie za duży, a i Szanowny Małżonek nie chciał powierzyć swojego cacka w moje ręce ...
Wobec tego zakupiłam (oczywiście Kawasaki) ER-6n - w miarę lekki i wybaczający błędy motocykl, do tego podobny gabarytowo do Gladiusa (na którym uczyłam się jeździć). Jednak cały czas czuję, że nie jest to... Nie dosięgam ziemi całą stopą (tylko palcami), a przy prędkościach powyżej 100 km/h mam wrażenie, że zaraz mnie zdmuchnie z motocykla. Ponadto nie kręci mnie szybka jazda - preferuję raczej dostojne "toczenie się" i podziwianie krajobrazów. No i brakuje mi chromów... :oops:


Zaczęłam zastanawiać się nad przesiadką na EN 500. Musiałabym się oczywiście do niego przymierzyć (mam nadzieję, że nie będzie za duży na moje 167 cm wzrostu).

Wypatrzyłam takie ogłoszenie http://jademotocykle.pl/produkt/19/ - może ktoś akurat oglądał ten motocykl i mógłby mi coś na jego temat powiedzieć (w sieci są sprzeczne opinie na temat tego sprzedawcy).

Jakbym zdecydowała się na zmianę motocykla, to zależałoby mi, by zostawić ER-6n w rozliczeniu - to chyba wyklucza ogłoszenia od osób prywatnych... :(

A może mi coś innego doradzicie?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 9 użytkowników online :: 1 zarejestrowany, 0 ukrytych i 8 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 8 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą