Powitanie

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
Awatar użytkownika
Agusia
Posty: 364
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Goblinowy VN900
VROC: 0

Post autor: Agusia » czw mar 29, 2012

:clap: Witam!
A FRIEND IS SOMEONE WHO KNOWS THE SONG IN YOUR HEART AND CAN SING IT BACK TO YOU WHEN YOU HAVE FORGOTTEN THE WORDS ...

Awatar użytkownika
Koleśzesłużewca
Posty: 54
Rejestracja: sob lis 05, 2011
Miejscowość: Służewiec
Motocykl: Kawasaki W800
VROC: 0

Post autor: Koleśzesłużewca » czw mar 29, 2012

Witam witam, ale czy w800 Ci się podoba?

Konrad
Posty: 4986
Rejestracja: czw mar 17, 2011
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN1700 NOMAD
VROC: 34019

Post autor: Konrad » pt mar 30, 2012

Szczerze powiedziawszy we mnie budzi mieszane uczucia. Ma coś w sobie ale czegoś mu brakuje. Osobiście chyba bym się nie zdecydował.
Pozdrawiam Konrad

VROC #34019

Awatar użytkownika
Dek
Posty: 665
Rejestracja: śr gru 07, 2011
Miejscowość: R.Śl.
Motocykl: VN 2000 Limited
VROC: 35574

Post autor: Dek » pt mar 30, 2012

Tylko VULCANA Witaj :ok:
Zawsze do Przodu !

Awatar użytkownika
Koleśzesłużewca
Posty: 54
Rejestracja: sob lis 05, 2011
Miejscowość: Służewiec
Motocykl: Kawasaki W800
VROC: 0

Post autor: Koleśzesłużewca » pt mar 30, 2012

Konrad pisze:Szczerze powiedziawszy we mnie budzi mieszane uczucia. Ma coś w sobie ale czegoś mu brakuje. Osobiście chyba bym się nie zdecydował.
Pewnie brakuje jakiejś fajnej laski, hehe. Takie zdjęcia też są z W800 w necie.

szpunt
Posty: 95
Rejestracja: pn maja 16, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: EN500 B2
VROC: 0

Post autor: szpunt » pt mar 30, 2012

Cześć, najważniejsze, ze tobie się podoba. Ciężko tu dyskutować. Jeśli ktoś rozgląda się za czymś tego typu to na pewno W800 jest ciekawą propozycją, na temat dbałości w szczegóły, dokładności wykonania i ładnie ukrytych wstawek nowoczesności dla osiągów słyszałem same ochy i achy :). W którymś numerze Motocykla lub Świata Motocykli było porównanie tego typu maszyn i zaproszony również był W800. Osobiście w podobnym segmencie cenowym wybrałbym VN900 classic - jak widać o gustach się nie dyskutuje.

Awatar użytkownika
Koleśzesłużewca
Posty: 54
Rejestracja: sob lis 05, 2011
Miejscowość: Służewiec
Motocykl: Kawasaki W800
VROC: 0

Post autor: Koleśzesłużewca » pt mar 30, 2012

szpunt pisze:Cześć, najważniejsze, ze tobie się podoba. Ciężko tu dyskutować. Jeśli ktoś rozgląda się za czymś tego typu to na pewno W800 jest ciekawą propozycją, na temat dbałości w szczegóły, dokładności wykonania i ładnie ukrytych wstawek nowoczesności dla osiągów słyszałem same ochy i achy :). W którymś numerze Motocykla lub Świata Motocykli było porównanie tego typu maszyn i zaproszony również był W800. Osobiście w podobnym segmencie cenowym wybrałbym VN900 classic - jak widać o gustach się nie dyskutuje.
Też tak myślałem na podst. zdjęć, ale na żywo wersja czarna wygląda naprawdę zajebiaszczo. Nie jest to takie zalotne malowanie jak w classicu, ale brutalne zestawienie matowej czerni ze złotymi detalami powala. Vulcanie pewnie jest OK na trasę, ale ma 2 minusy w zatłoczonym mieście; ogólna rozłożystość i teoretycznie większa tendencja do się kładzenia na zakrętach przy małej prędkości. Do cafe racera skłania mnie też to że ten typ jest dla mnie archetypem motocykla- widziałem tego pełno jako kilkulatek we wspaniałych latach 70-tych. Taki powrót do dzieciństwa :-)

Awatar użytkownika
Porter
Posty: 232
Rejestracja: ndz gru 18, 2011
Miejscowość: Pieńsk
Motocykl: Kawasaki Vulcan VN750
VROC: 34775

Post autor: Porter » ndz kwie 01, 2012

Siemasz.. :yeee:
VROC#34775

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 93 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 93 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą