nie(świeży) motocyklista

W dobrym tonie jest przywitać się. Krótkie charakterystyki każdego z nas.
Kosmaty
Posty: 6
Rejestracja: sob sty 09, 2016
Miejscowość: Drawsko Pomorskie
Motocykl: Kawasaki Vulcan 1700 classic LT
VROC: 0

nie(świeży) motocyklista

Post autor: Kosmaty » ndz sty 10, 2016

Witam Wszystkich Tu Obecnych! Mam na imię Mariusz ps. Kosmaty lat 42. Przygodę z motocyklami zacząłem jeszcze w latach 90tych, zaczynając od...HD Shovelhead. A co tam. Po 3 latach dałem odbój, bo...jeden dzień na szosie, trzy dni w Tosie. Wiele lat przerwy. W międzyczasie motoparalotnie, licencja samolotowa, włóczenie się po niebie w wolnym czasie, po czym nagle pomysł żony: mężu, może zrobimy sobie prawko na motorki? W sumie czemu nie. Człek trochę za stary na ryzyko, więc zapadła decyzja na TAK. Odebraliśmy je latem 2015!:). Półtora miesiąca od rozpoczęcia kursu. Teraz legalnie możemy jeździć. Tak na marginesie, zdobycie licencji na samoloty sportowe to pikuś przy zdaniu na kat A!. No ale udało się i teraz trzeba kupić motor. Pierwsza myśl, HD Road King, bo cała paczka jeździ HDkami. Ale...przypadkowo dosiadam Kawusię Vulcan 1700 Classic LT. I co się dzieje? Wszystkie inne motorki przestają dla mnie istnieć. Zakochuję się!. Przez dwa miesiące robię 4000km. Ostatnie prykanie połowa listopada 2015. I to jest właśnie MÓJ MOTOCYKL, tego podświadomie szukałem. Wielki, właściwie ogromny, piękny, ciężki, jak cholera. W trasie TIR z dwiema naczepami. Oj dłuuugo on ze mną zostanie, dłuuugo!. Jestem tą laleczką zafascynowany! Zdaję sobie sprawę, że przygodę z motocyklami zaczynałem z d..y strony, startując od najcięższych półek ale...co tam. Radzę sobie. I wtedy i teraz. Pozdrawiam Was i do zobaczyska na trasieee!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 62 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 62 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą