dziwny dzwięk silnika

trocioks
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 31, 2015
Miejscowość: tarnów
Motocykl: Kawasaki vn800
VROC: 0

dziwny dzwięk silnika

Post autor: trocioks » ndz wrz 24, 2023

Witam mam taką przypadłość mojego vulkana iż po dłuższym postoju jak jest zimny i odpalę go na ssaniu to dochodzi taki dźwięk metaliczny ,który po wyłączeniu ssania ustępował. Obecnie utrzymuję się coraz dłużej, odpala ładnie biegi też bez problemów luz zaworów ok. Ma ktoś jakiś pomysł co to morze być. Pozdrawiam

trocioks
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 31, 2015
Miejscowość: tarnów
Motocykl: Kawasaki vn800
VROC: 0

Re: dziwny dzwięk silnika

Post autor: trocioks » śr wrz 27, 2023

Już po kłopocie.

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: dziwny dzwięk silnika

Post autor: Tex66 » czw wrz 28, 2023

Rewelacyjnie, to wszyscy na pewno jesteśmy teraz spokojniejsi.
A tak na poważnie, to uważasz, że kogoś cokolwiek interesuje taki komentarz, że „Już po kłopocie”?
- Co niby on miał wnieść na Forum i co chciałeś nim udowodnić?
- Jedynie tylko swoją frustrację i złość, że nikt nie zareagował najmniejszym komentarzem na Twój post z problemem.
W przyszłości tylko się nie dziw, że tacy nigdy nie otrzymają pomocnej sugestii od nikogo, domyślasz się dlaczego?
Możliwe, że do następnego roku bo tak jakoś to wypada, 8 lat na Forum i 7 własnych postów z problemem a w zamian kompletnie nic (NIC).
Ale na wiele najprawdopodobniej to nie masz co liczyć ale to już sam wiesz.
Tex66

Awatar użytkownika
Wydminianin
Posty: 505
Rejestracja: ndz mar 06, 2016
Miejscowość: Wydminy (na Mazurach)
Motocykl: VN2000 Classic LT '07 Honda Deauville 650 '03
VROC: 0

Re: dziwny dzwięk silnika

Post autor: Wydminianin » czw wrz 28, 2023

trocioks pisze:
śr wrz 27, 2023
Już po kłopocie.
To podziel się informacją, jak ów kłopot rozwiązałeś. Innym może w przyszłości się przydać, po to jest forum.
Jarek
NIE ROBIĘ ZAKUPÓW W NIEDZIELE!!!

trocioks
Posty: 24
Rejestracja: czw gru 31, 2015
Miejscowość: tarnów
Motocykl: Kawasaki vn800
VROC: 0

Re: dziwny dzwięk silnika

Post autor: trocioks » czw wrz 28, 2023

Witam na wstępie morze trochę ogólnikowo podszedłem do tematu ,przeglądałem forum i jest trochę tych tematów o dziwnych dźwiękach z silnika. Najpierw podejrzewałem rozrząd, ale postanowiłem się przyjrzeć wydechowi według opisów na forum. Ito był strzał w dychę tylko że były właściciel nie założył w tylnym wydechu uszczelki i poluzowała się nakrętka i ta wada się tak tłukła, raczej dzwoniła. Uszczelki zamówione w sobotę założę i jeszcze trochę pobujam się . :yeee:

Awatar użytkownika
Wydminianin
Posty: 505
Rejestracja: ndz mar 06, 2016
Miejscowość: Wydminy (na Mazurach)
Motocykl: VN2000 Classic LT '07 Honda Deauville 650 '03
VROC: 0

Re: dziwny dzwięk silnika

Post autor: Wydminianin » pt wrz 29, 2023

trocioks pisze:
czw wrz 28, 2023
Witam na wstępie morze trochę ogólnikowo podszedłem do tematu ,przeglądałem forum i jest trochę tych tematów o dziwnych dźwiękach z silnika. Najpierw podejrzewałem rozrząd, ale postanowiłem się przyjrzeć wydechowi według opisów na forum. Ito był strzał w dychę tylko że były właściciel nie założył w tylnym wydechu uszczelki i poluzowała się nakrętka i ta wada się tak tłukła, raczej dzwoniła. Uszczelki zamówione w sobotę założę i jeszcze trochę pobujam się . :yeee:
Brawo :clap: za opis usterki i jej rozwiązanie.
Jarek
NIE ROBIĘ ZAKUPÓW W NIEDZIELE!!!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą