Naprawa lusterka i instrukcja obsługi.

Hafev284
Posty: 2
Rejestracja: ndz paź 27, 2019
Motocykl: VN 800

Naprawa lusterka i instrukcja obsługi.

Post autor: Hafev284 » ndz paź 27, 2019

Witam, posiadam VN800 1999r i mam pewien problem. Jedno z lusterek luźno obkręca się dookoła i nie da się go w żaden sposób zablokować, dokręcanie nic nie daje a przy mocowaniu wydaje się że są 2 nakrętki ale jakby nie dało się ich oddzielić w żaden sposób. Zostaje nowe lusterko czy ktoś wie ja kto zrobić lub miał tak samo? Jeszcze mam pytanie czym jest wystający od dołu bardzo mały zbiorniczek z jakimś płynem(?) i czy trzeba z nim coś robić (opróżniać jak się napełni?). I prosiłbym jakbyście mieli instrukcje polską byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam

puchal
Posty: 64
Rejestracja: pt mar 01, 2019
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Vn800
VROC: 0

Re: Naprawa lusterka i instrukcja obsługi.

Post autor: puchal » ndz paź 27, 2019

Cześć,
Spróbuj wykręcić lusterko i trochę wykręcić nakrętke na śrubie mocującej.
W mocowaniach, z którymi się spotkałem masz śrubę i nakrętkę, która służy do ustawiania lusterka, a właściwie jego mocowania tak żeby dało się to potem pod siebie wyregulować.
Co do zbiornika, poczekaj na rade kogoś bardziej ogarnięte go, nie chce pisać głupot na co to. Gdzieś czytałem ale zapomniałem. Ja od początku sezonu jak pół miałem tak dalej pół mam więc raczej nie ma się czym przejmować. Jak się będzie za szybko napełniał to szukaj pomocy.

Do instrukcji jest gdzieś osobny wątek.
LwG

Awatar użytkownika
Iron75
Posty: 1281
Rejestracja: wt wrz 07, 2010
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Re: Naprawa lusterka i instrukcja obsługi.

Post autor: Iron75 » pn paź 28, 2019

ten zbiorniczek to na kapiący olej z odmy, chodzi o to żeby Ci się na asfalt na lało, jak się napełni to wylewasz i jeździsz dalej

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 7 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 7 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą