VN 750 STACYJKA

JAREKFR
Posty: 9
Rejestracja: pt lut 14, 2014
Miejscowość: SOSNOWIEC
Motocykl: Kawasaki VN 750 Amerykaniec
VROC: 0

VN 750 STACYJKA

Post autor: JAREKFR » czw lip 10, 2014

Mechanik do którego zawiozłem motor szukał,ładowania u mnie i po przejrzeniu wszystkich możliwych podzespołów zostało mu tylko to i mówi że jak wypnie jeden z przewodów ze stacyjki to ładowanie wraca a jak go wepnie to ucieka heeeeeeeeee.Może ktoś miał taki przypadek z góry dzięki.
jarekfr

SzpakuBaku
Posty: 32
Rejestracja: ndz cze 27, 2010
Miejscowość: stad
Motocykl: VN750
VROC: 0

Post autor: SzpakuBaku » sob lip 12, 2014

troche to dziwne bo ladowanie idzie wprost z alternatora do regulatora napiecia i na aku. musisz przejrzec z serwisowka schemat i sprawdzic ze swoim moze masz cos na kombinowane i jakies zwarcie sie robi lub moze na mase idzie - hgw. ale w kazdym badz razie dziwna sprawa. a jak nie bedzie Ci sie chcialo szukac to mozesz wydac od razu stowke i kupic caly zwoj i tylko przepiac :)

Tomek85
Posty: 47
Rejestracja: sob maja 04, 2013
Miejscowość: Łowicz
Motocykl: Kawasaki VN 750
VROC: 0

Post autor: Tomek85 » sob lip 12, 2014

Miałem u siebie podobny problem tylko że ja obstawiałem u siebie przełącznik świateł (krótkie-długie). Jak odlutowałem kabel długich świateł od przełącznika to ładowanie było ok. a w rzeczywistości okazało się że czsówka kierunków się zjarała i robiła zwarcie a przełącznik świateł był ok.
Pozdrawiam Tomek.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 4 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 4 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą