Z doświadczenia wzięte.

Przepisy, regulaminy, szkółka, techniki jazdy itp.
Awatar użytkownika
Kuba
Posty: 571
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Legionowo
Motocykl: VN 750, VN 15, vn 900
VROC: 31422

Z doświadczenia wzięte.

Post autor: Kuba » śr kwie 28, 2010

Dzisiaj w trakcie jazdy przepalił mi się lewy tylny kierunek. Przez ten drobny szczegół nawet ładna niewiasta skasowała by mnie za pomocą octavi. Przepalona żarówka sygnalizuje szybszym miganiem kontrolki (migotaniem) przynajmniej jest tak w 750. Pamiętam że widziałem to przy tym skręcie ale zignorowałem. Gdybym ostro nie dodał gazu a ona nie przyhamowała to pewnie bym tego nie napisał.

Awatar użytkownika
centek
Posty: 1319
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Bełchatów
Motocykl: Honda Varadero
VROC: 31455

Post autor: centek » śr kwie 28, 2010

to samo mają samochody, przynajmniej moja viki.... Więc Panie i Panowie - przed wylotem permanentna kontrola elektryki !

VKC
Posty: 3177
Rejestracja: czw kwie 08, 2010
Motocykl:
VROC: 0

Post autor: VKC » czw kwie 29, 2010

Gratuluje refleksu - dobrze że nic się nie stało- i widzę wspaniały meski odruch że nawet w stresie dostrzegłeś potencjalne piękno u niedoszłej morderczyni :wink: - kiedyś prawie położyłem moto bo zagapiłem się na spódniczkę .

disciple
Posty: 55
Rejestracja: śr sty 12, 2011
Miejscowość: opole
Motocykl: ..będzie vulcan
VROC: 0

Post autor: disciple » wt sty 25, 2011

i wniosek z tego taki, że kobieta o tych samych zdolnościach "jezdnych" będzie zawsze lepszym kierowcą ,otocykla, bo nie ogląda się próżno za samcami :yeee:

Awatar użytkownika
oktogon
Posty: 2154
Rejestracja: śr kwie 07, 2010
Miejscowość: Rzeszów
Motocykl: BMW K1200RT
VROC: 31527

Post autor: oktogon » wt sty 25, 2011

disciple pisze:i wniosek z tego taki, że kobieta o tych samych zdolnościach "jezdnych" będzie zawsze lepszym kierowcą ,otocykla, bo nie ogląda się próżno za samcami :yeee:
Ale może przejeżdżać koło sklepu odzieżowego np. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_____ VROC 31527 _____

Luzak

Post autor: Luzak » wt sty 25, 2011

Faceci to świnie, ale jestem inny :-)

Awatar użytkownika
Ja-jo
Posty: 1448
Rejestracja: pt kwie 09, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750,GSF1200s
VROC: 33339

Post autor: Ja-jo » wt sty 25, 2011

disciple pisze:kobieta o tych samych zdolnościach "jezdnych"
...no nie wiem, boje się pomyśleć co mogę pomyśleć gdy dłużej się zastanowię nad tą konstrukcją....
Zostanie po nas tylko kurz,
a może jeszcze...,
nie, może już.
VROC #33339

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » wt sty 25, 2011

disciple pisze:i wniosek z tego taki, że kobieta o tych samych zdolnościach "jezdnych" będzie zawsze lepszym kierowcą ,otocykla, bo nie ogląda się próżno za samcami :yeee:
Hm ja bym tu polemikę jednak prowadził :mrgreen: Wy też drogie przedstawicielki płci przeciwnej spoglądacie rzewnie za samcami, a jak się jeszcze jakaś ciekawa wystawa przy okazji nawinie tooo :mrgreen:

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » czw mar 01, 2012

Jako że mam tendencję do szlajania się motocyklem w, czasami, niesprzyjających warunkach atmosferycznych to chciałbym się z wami podzielić dwoma patentami, które przetestowałem i jak dla mnie się sprawdzają.

Patent 1.

Frotka -> opaska na nadgarstek.

Obrazek

Moją zmorą podczas jazdy w wietrzne, chłodne dni były wyziębiane nadgarstki. Wiem ... można kupić rękawice z dłuższym "tyłem" ... szukałem i dzięki swojej "typowej budowie ręki" na razie zaprzestałem. Oczywiście znana i stosowana taśma montażowa jest skuteczna, ale ani to twarzowe :D ani ekonomiczne, szczególnie przy częstym zdejmowaniu rękawic.

Dlatego postanowiłem przetestować frotki. Koszt -> 5 złotych komplet i ... DZIAŁA :yeee:

Patent 2.

Podgrzewane manetki bez rezygnacji z manetek customowych.

I tak jak wyżej moja zmora czyli chłodne i wietrzne dni = wyziębione koniuszki palcy. Rozwiązanie znane od dawna -> wymiana manetek na podgrzewane. Nooo a jak ja mam takie ładne te manetki ... nosz szkoda mi było zmieniać ... i okazało się że można mieć ciepłe i customowe manetki ;p

Rozwiązanie dały podgrzewane nakładki na manetki. Co prawda manetka wówczas delikatnie "rośnie" jednak zawsze nakładki można odjąć i już :D

A palce nie marzną :antlers:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Nie jestem dziwny ... jestem z edycji kolekcjonerskiej :D

Awatar użytkownika
Krasnal
Posty: 2148
Rejestracja: sob kwie 24, 2010
Miejscowość: UK & Piotrków T.
Motocykl: Kawasaki VN2000 "lalunia"
VROC: 32105

Post autor: Krasnal » czw mar 01, 2012

A to jakas tajemnica, gdzie zostalo to zakupione, bo milczysz na ten temat :D ...
...spróbujmy byc szczesliwi, chocby po to, by swiecic innym przykladem...

+44 7540233074

Awatar użytkownika
MarKov
Posty: 2478
Rejestracja: wt lip 06, 2010
Miejscowość: WARSZAWA
Motocykl: VN 1700 CLASSIC TOURER
VROC: 27362

Post autor: MarKov » czw mar 01, 2012

MarKov
VN 1700 Classic Tourer
VN 900 Classic (był)

VROC # 27362

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » czw mar 01, 2012

Krasnal pisze:A to jakas tajemnica, gdzie zostalo to zakupione, bo milczysz na ten temat :D ...
frotki na miejskim bazarze, a nakladki podgrzewajace poprzez alledrogo, i tu sa dwa typy -> carbonowe [grzeja cala powierzchnią i sa ciensze] oraz z przewodem grzewczym [te mi grzaly nieregularnie i je wlasnie na carbony wymieniłem, po zatem sa one grubsze]
Nie jestem dziwny ... jestem z edycji kolekcjonerskiej :D

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » pn mar 12, 2012

ile kosztują takie nakładki?
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
kazuhira
Posty: 1382
Rejestracja: ndz sty 16, 2011
Miejscowość: Kotliska
Motocykl: KLE650
VROC: 33862

Post autor: kazuhira » pn mar 12, 2012

Cirka 140 PLN widziałem ostatnio ale jak się dobrze pogada to można taniej [na bajzlu myślę że można by było wynegocjować :D]. Tylko UWAGA sa 2 rodzaje. Ja polecam Carbonowe [są płaskie i nie czuć przewodu grzewczego, który biegnie wewnątrz] ...

ach i jeszcze jedna ważna sprawa .... koniecznie obwód odcinający dopływ prądu po wyłączeniu moto ... już raz akku rozładowałem !!! :mad:
Nie jestem dziwny ... jestem z edycji kolekcjonerskiej :D

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą