Polecane, sprawdzone miejsca na wypoczynek

Trasy, drogi, wycieczki. Gdzie byliśmy, co polecamy, a co stanowczo odradzamy.
Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Polecane, sprawdzone miejsca na wypoczynek

Post autor: Ramms » śr sty 23, 2013

Często szukając miejsca na wypoczynek letni, sugerują się opiniami anonimowych osób...i można się przewieźć, ale mimo to polecę Wam kilka miejsc, które sprawdziłem osobiście:

Chłopy k. Mielna.
Byłem, widziałem więc z czystym sercem mogę polecić ośrodek SZTORM - Chłopy ul. Sztormowa 9 . Duży przestronny teren na którym obecnie znajduje się osiem domków (w dwóch kompleksach), z boiskiem do siatkówki, z placem zabaw dla maluchów, z dużym trawnikiem naprzeciwko domków. Na terenie ośrodka jest parking dla motocykli i 4 kółek również. Do plaży spacerkiem 5 minut, blisko sklep spożywczy, gastronomia,. Jeżeli ktoś szuka spokoju to miejscowość wymarzona. Blisko Sarbinowo i Mielno (spacerkiem plażą). Do Kołobrzegu i Ustronia Morskiego rzut beretem ;)...no niedaleko, 30km do Kołobrzegu.

Domki: parter; wersalka, aneks kuchenny (full wyposażony;garnki, talarze, kubki etc.,etc.), kuchenka gazowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy, bojler elektryczny, łazienka z WC, piętro; dwie sypialnie - 4 osobowa i 3 osobowa, szafy, szafeczki...wszystko w boazerii...czysto schludnie...bardzo zadbane. Grill w każdym domku. Przed każdym domkiem markiza nad tarasem ze stołem z krzesłami, gdzie można sobie biesiadować przy grillu.

Najważniejsze: przestań rybacka - codziennie świeża ryba DORSZYK 3kg wyfiletowanego 30 PLN !!!! 3kg FLĄDERKI wyfiletowanej 10 PLN !!!

Witów k. Zakopanego

Rewelacja, polecam szwajnosówkę, cena za domek mniejszy 180 zł: parter duży salon z kuchnią (full wypas) kominkiem stołem wersalką, wyjściem na taras z którego widok to...GIEWONT. Na piętrze dwa pokoje: sypialnia małżeńska i pokój z wersalką i łóżkiem piętrowym, na górze jest również łazienka z prysznicem + WC. Przy domku oczko wodne (przy tarasie) gdzie pływają sobie rybki (nie wiem czy do jedzenia, ale są... ). Teren ogrodzony, parking przed domkiem. Właściciele mają jeszcze dwa domki. Do Zakopanego ok. 10 km - nie zakopianką, ale drogą od strony Czarnego Dunajca. Również dojazd możliwy jest beż korków na "zakopiance" via A4-Oświęcim-Wadowice-Jordanów-Skawa-Bielanka-Czarny Dunajec-droga bardzo dobra, znana jedynie nielicznym.

Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam Robert

Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Post autor: Ramms » śr sty 23, 2013

Link nie działa, więc poprawiam:

Chłopy
Pozdrawiam Robert

Grześ
Posty: 1338
Rejestracja: sob cze 16, 2012
Miejscowość: Mosina
Motocykl: Vulcan VN2000C ,,Bandzior,,
VROC: 35561

Post autor: Grześ » pn mar 11, 2013

Bardzo fajny post i bardzo pożądane wiadomości.Dzięki. Mało jest na forum informacji gdzie można by polecieć tak na dwa trzy dni za rozsądne pieniądze. Większość wszystkich tras dotyczy zagranicy i niebagatelnych sum a i o urlopie dłuższym nie wspomnę. Nie żebym miał coś do wyjazdów w Europę bo to na pewno niezapomniana rzecz ale większość z nas nie jest na tym etapie i pułapie.
Będę z ciekawością śledził wątek i skrzętnie notował fajne miejsca na wypady.
Pozdrawiam Limet :ok:
--

konto usunięte

Post autor: konto usunięte » wt mar 12, 2013

Z tym swieżym dorszem to trzeba uważać:
http://www.portalmorski.pl/morze-inne/r ... -na-dorsze
Czasami ta "świeżość" to taki chwyt reklamowy dla turystów.
Pozdrawiam

Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Post autor: Ramms » wt mar 12, 2013

mastho pisze:Z tym swieżym dorszem to trzeba uważać...
no ale jak ja z rańca widzę, jak rozładowują kuter, niosą skrzynie i...mi sprzedają to chyba można mniej uważać :D , dla mnie to radocha: wstaję z kurami idę do portu, kupuję, wracam, robię śniadanko, oprawiam rybki, doprawiam i do lodówki, gdzie dochodzą na wieczór ;), wiem o okresach, ale sprzedają, szczególnie w małych porcikach.
Pozdrawiam Robert

Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Post autor: Ramms » wt mar 12, 2013

Pyzówka k. Nowego Targu

Byłem tam kilka lat temu przez kilka dni, jako gość weselny miałem tam nocleg...warunki takie sobie powiedzmy kolonijno/holelowe, ale czysto i schludnie. Cena symboliczna, jest parking i możliwość zakwaterowania większej grupy...można to miejsce wykorzystać jako popas w zwiedzaniu Tatr.

Rewal

Ośrodek Mieszko, w linii prostej ze 50m od morza, pomiędzy drzewami, bardzo duży, obszerny, ogrodzony teren, wiele domków (większa grupa). Parkuje się przy domkach...od domku do domku ze 10m, więc jest naprawdę przestronnie. Extra miejsce na zlocik, sam widziałem zlocik grupy z Niemiec...
Pozdrawiam Robert

konto usunięte

Post autor: konto usunięte » wt mar 12, 2013

Ramms pisze:
mastho pisze:Z tym swieżym dorszem to trzeba uważać...
no ale jak ja z rańca widzę, jak rozładowują kuter, niosą skrzynie i...mi sprzedają to chyba można mniej uważać :D , dla mnie to radocha: wstaję z kurami idę do portu, kupuję, wracam, robię śniadanko, oprawiam rybki, doprawiam i do lodówki, gdzie dochodzą na wieczór ;), wiem o okresach, ale sprzedają, szczególnie w małych porcikach.
Jak kupują miejscowi to znaczy, że dobre. To taki stary sprawdzony sposób :)

Awatar użytkownika
Barney
Posty: 1238
Rejestracja: czw wrz 13, 2012
Miejscowość: Grodzisk Mazowiecki
Motocykl: VN 800E Drifter, VN 1700 Nomad
VROC: 35325

Post autor: Barney » śr kwie 03, 2013

Mam pytanko do kolegów z Białegostoku..

Na majówwke chce pojechać z dzieciakiem do Białowieży. Szukam fajnej i ... w miare normalnej cenowo kwatery na 6 osób. Czy możecie cos polecić? jakieś namiary, kontakty, znajomi, tel. itp.

Info możecie przesyłać na priv, bądż w poście .. - może jeszcze komuś sie przyda ..;)
VROC #35325

"Jeśli pijąc alkohol - jestem alkoholikiem
to czy pijąc Fantę - będę fantastyczny ...? "

Ramms
Posty: 423
Rejestracja: ndz paź 07, 2012
Miejscowość: Lubin
Motocykl: VTX 1300
VROC: 0

Post autor: Ramms » pt gru 13, 2013

Jak ktoś szykuje się na wyjazd do Chorwacji 2014 mam namiar na rodowitą Chorwatkę, mieszkającą w Bolesławcu od 30 lat. Ma wiele ofert których nie ma w necie. Ogląda się u niej ofertę płaci 50 zeta od twarzy, ona dzwoni do Chorwacji zaklepuje, płaci się na miejscu tyle...byłem z jej oferty w Rogoznicy cena za piętro domu 3 pokoje kuchnia z jadalną, wielki taras, 30 m do plaży, klima...45 euro. Ale miała też ofertę za 80 euro i bym ją wziął...z jadalni na taras, z tarasu do morza...ale już było zajęte. Z Rogoznicy rzut beretem do Splitu i nad wodospady Krka.
Pozdrawiam Robert

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą