Do Administratorów

Sprawy techniczne, komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Do Administratorów

Post autor: Tex66 » ndz mar 20, 2022

Szanowni Administratorzy,

Artysta Muzyk powtarza te same posty, nie przyjmuje żadnych sugestii do wiadomości i nie potrafi odnieść się do nich, ale nie tłumaczy to, dlaczego jako „Szeryfowie” tego Forum usuwacie merytoryczne posty.
Artysta Muzyk założył dwa identyczne posty „Potrzebuję licznik, wiązkę elektryczną” i „Kupię licznik, wiązkę elektryczną”.
W pierwszym nie ma żadnych komentarzy Forumowiczów, natomiast w drugim załączyłem kilka uważam, że merytorycznych sugestii i przede wszystkim załącznik z wtyczką prędkościomierza, numeracją pinów i kolorami przewodów w wiązce (załącznik ten jako pomniejszony widoczny na tle górnego zdjęcia).
W poście tym swój komentarz zamieścił i Wielebny Bolo.
W innym poście Artysty Muzyka „Kupię uszkodzony alternator stojan” jest link do usuniętego postu który załączyłem, po kliknięciu na link do postu wyświetla się strona z informacją, że „Żądany temat nie istnieje”. Siadczy to, że post został usunięty, mało tego przy loginie Artysty jest wyświetlone, że jest autorem dziewięciu (9-ciu) postów a fizycznie można zobaczyć tylko trzy (3) posty. Brakujące sześć komentarzy było w poście „Kupię licznik, wiązkę elektryczną”.
Artysta Muzyk możliwe, że pomyślał i ściągnął (skopiował) załącznik dotyczący wtyczki prędkościomierza, ale mógłby być też on przydatny dla innych Kolegów.

Może lepiej zrobić porządek z „Tematami bez odpowiedzi” i tu trochę pousuwać, niech zostaną 2-3 letnie, ale po co posty z przed 10-12 lat, do których nikt się nie odniesie?

Obrazek
Tex66

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Do Administratorów

Post autor: Tex66 » ndz mar 20, 2022

Szanowni Administratorzy,

Nie kwapicie się z odpowiedzią i mało prawdopodobne, że jej udzielicie chociaż na bieżąco monitorujecie treści jakie się na Forum ukazują.
A gdyby przyszło Wam na myśl usunąć i mój post: „Do Administratorów” z dnia 20.03.2022 zaznaczam, że zarchiwizowałem stronę, że powyższy post był: Vulcaneria/Forum/Inne/Sprawy Forum/ Do Administratorów, ostatni wers na zdjęciu po lewej oraz stronę z samym postem, gdzie czytelna jest jego treść – zdjęcie po prawej.
Co jakiś czas odświeżę temat z pytaniem i załączę stosowne zdjęcia.
Tu mała próbka.

Tu mała próbka.
Obrazek
Tex66

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2263
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Do Administratorów

Post autor: Przemo » ndz mar 20, 2022

WoW, próbka! Teraz już nic nie ukryje się na forum :D

a powiedz mi Panie Szanowny Tex w jakim dziale był ten temat, co go już nie ma?
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2263
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Do Administratorów

Post autor: Przemo » pn mar 21, 2022

Pomogę bo nie odpisujesz. Był zapewne w dziale giełda. A dział giełda ma ustawione automatyczne czyszczenie ogłoszeń w "kupię", "sprzedam" oraz "zamienię". Tak więc szukaj afery gdzie indziej.
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Do Administratorów

Post autor: Tex66 » pn mar 21, 2022

Przemo,
Po pierwsze, pomocy nie potrzebowałem, a nie odpisałem od razu, gdyż nie jestem non stop na Forum, a o godzinie 24.00 to już śpię.
Po drugie „zapewne był w dziale giełda” jak to napisałeś to tylko insynuacja!
Dlaczego?
Nie sugerujmy się słowem „kupię”, że post był w dziale GIEŁDA.
Post Artysty Muzyka: „Kupię uszkodzony alternator stojan” nie jest w dziale GIEŁDA a dziale MECHANIKA/VN2000. viewtopic.php?f=54&t=15429
Podobnie było z postem „Kupię licznik, wiązkę elektryczną”.
A może te posty były obok siebie, jeden pod drugim?
Sam nie jesteś pewny, gdzie, w którym dziale był post, dlatego napisałeś „zapewne był w dziale giełda”.
Sam Artysta Muzyk też zapewne nie pamięta, gdzie zamieścił post „Kupię licznik, wiązkę elektryczną”.
Po trzecie nie „szukam afery”, a co, jeżeli mam zarchiwizowany cały post, jego treść, załącznik i link do niego.
- I okaże się, że był w dziale MECHANIKA/VN2000?
Są materiały które szkoda usuwać, może się zdarzyć, że coś zostało usunięte przez przypadek ale trzeba umieć się do tego przyznać.
Tex66

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Do Administratorów

Post autor: Tex66 » pn mar 21, 2022

Przemo,
I jeszcze jedno …………
Gdybym „szukał afery” jak to napisałeś, załączyłbym zarchiwizowane prywatne wiadomości od Ciebie – zrzuty stron z prywatnymi wiadomościami, że w sumie to, że czasami wbijam szpilę tym co wymagają wręcz podania wszystkiego na tacy, że jestem uszczypliwy wobec tych co niczego nie wnoszą na Forum, że sarkastycznie komentuję wpisy tych co są pretensjonalni w swoich postach to nawet dobrze, tyle tylko żebym robił to rzadziej.
Tex66

franc1213
Posty: 438
Rejestracja: pt wrz 09, 2011
Miejscowość: Szwecja
Motocykl: Kawasaki VN 2000+EN 500
VROC: 37045

Re: Do Administratorów

Post autor: franc1213 » pn mar 21, 2022

To i ja sie wtrace moim zdaniem ci co sa nieaktewniki powyzej jednego roku powinni byc usuwani .A jest ich bardzo duzo .
Franek

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2263
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Do Administratorów

Post autor: Przemo » wt mar 22, 2022

Obecnie widoczne tematy ArtystyMuzyka:

(Mechanika/VN2000) 54
"Potrzebuję licznik, wiązkę elektryczną"
viewtopic.php?f=54&t=15428

(Mechanika/VN2000) 54
"Cewki zaplonowe schemat podłączeń"
viewtopic.php?f=54&t=15172

(Mechanika/VN2000) 54
"Kupię uszkodzony alternator stojan."
viewtopic.php?f=54&t=15429

teraz skupmy się na temacie, którego ci brakuje i do którego linkujesz w viewtopic.php?f=54&t=15429

"Kupię licznik, wiązkę elektryczną" 10
viewtopic.php?f=10&t=15427

hmmm w jakim on mógł być dziale? hmmm no zdecydowanie nie w
Tex66 pisze:
pn mar 21, 2022
Po trzecie nie „szukam afery”, a co, jeżeli mam zarchiwizowany cały post, jego treść, załącznik i link do niego.
- I okaże się, że był w dziale MECHANIKA/VN2000?
Więc Tex jetem ciekaw co się stanie jak okaże się, że był w dziale GIEŁDA/KUPIĘ?

Dział kupię ma "prefiks" 10
viewforum.php?f=10 <----------

temat, który "zniknął" a został automatycznie usunięty przez ustawienia działów GIEŁDA i o którego robisz aferę, bo do niego podlinkowałeś i zniknął
viewtopic.php?f=10&t=15427

MECHANIKA/VN2000 ma 54
viewtopic.php?f=54 <---------

no ale to pewnie dalej moje "insynuacje" :hihi:

Więc, tak, zgadzam się z tobą Tex, że brakujące posty ArtystyMuzyka są w usuniętym temacie, tak jak wszystkich innych użytkowników, których posty znajdowały się w Kupię/Sprzedam/Zamienię i zostały automatycznie usunięte z tych działów przez mechanizmy forum po określonym (w ustawieniach tych działów) czasie.
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Do Administratorów

Post autor: Tex66 » wt mar 22, 2022

Przemo,
Napisałeś: „temat, który "zniknął" a został automatycznie usunięty przez ustawienia działów GIEŁDA i o którego robisz aferę” – powtarzam, nie robię żadnej afery.
Nie chodzi mi o to, że coś przydatnego zamieściłem na Forum a to zniknęło, ja te materiały mam i znam. Chodzi mi o to, że mogą być one przydatne dla innych.
Gdybym „robił aferę” to napisałbym, że prefiksy to jedno i zapytałbym teraz, dlaczego zgodnie z tym co podaje Administrator i uszczegóławia Badger mimo, że limit czasu nie minął to post zniknął, chyba że coś się zmieniło od grudnia 2020 roku.
Administrujecie/moderujecie Forum, ustaliliście zasady jego funkcjonowania – takie Wsze prawo.
Nawet gdyby ktoś zamieścił merytoryczne materiały w dziale POWITALNIA to przecież możecie je przenieść.
Więcej czasu zajęło Ci przygotowanie powyższej wiadomości (wykład o prefiksach) niż przeniesienie przydatnego materiału do dowolnego działu, tym bardziej że masz doświadczenie mając na uwadze to, czym zarabiasz na przysłowiowy chlebek na ulicy Ofiar Oświęcimskich.

P.S.
Dzisiaj szybko nie odpiszę, najwyżej późnym wieczorem.
Tex66

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2263
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Do Administratorów

Post autor: Przemo » wt mar 22, 2022

Słaby z ciebie stalker bo na ulicy Ofiar Oświęcimskich nie pracuję od prawię 4 lat. Po za tym nie zalecam takich prywatnych wycieczek w moim kierunku.
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
ciecio
Posty: 483
Rejestracja: ndz lut 17, 2013
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Kawasaki Vulcan 900 Classic
VROC: 36107

Re: Do Administratorów

Post autor: ciecio » wt mar 22, 2022

Przemo, Tex66 w tym temacie poprosił o likwidację konta: viewtopic.php?f=14&t=15017
Może to odpowiedni czas, żeby się ustosunkować do jego prośby?
"Wojną zachwycają się tylko ci, którzy nigdy jej nie poznali" Erazm z Rotterdamu
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Do Administratorów

Post autor: Tex66 » wt mar 22, 2022

Zakładając post „Do Administratorów” zapytałem tylko, dlaczego merytoryczny post został usunięty.
Wystarczyło merytorycznie odpowiedzieć, co po części zostało spełnione, chociaż nie do końca mnie to przekonuje (zbyt krótki czas, zanim post zniknął) ale mógł się zmienić regulamin od 2020 roku.
I szkoda, że nie został on przeniesiony i nie będzie mógł służyć innym Kolegom, bo wymagał trochę pracy zwłaszcza (część graficzna).

Wracając do usunięcia mojego konta co zaproponował Ciecio aby pozytywnie odnieść się do mojej sugestii z przed roku, to proszę bardzo. Ja od roku zdania nie zmieniłem.
Średnio raz w dziennie od jutra będę próbował się zalogować i sprawdzał czy konto usunięte, oczywiście tak tylko z czystej ciekawości.
Jeżeli zostanie zablokowane lub nawet nie, to od jutra i tak nie będzie żadnych komentarzy i pomocy za to będzie grzeczniej na Forum, tak już do końca 2022 roku.
Wszystko na to wskazuje, że z przyszłym rokiem 2023 trzeba już będzie zawiesić kask na przysłowiowy kołek.
Jazda przez ostatnie 7 lat od razu VN2k po 30 latach przerwy od motocykla była czymś niesamowitym, na Forum też się dobrze bawiłem.

P.S.
Pisałem, że odpiszę dopiero późnym wieczorem, jednoosobowo wymieniałem opony i się zeszło.
Tex66

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Do Administratorów

Post autor: Wielebny Bolo » śr mar 23, 2022

No i będziemy mieli GRZECZNE forum, ą, ę i buzi buzi, będziemy spijać miód sobie nawzajem z ust a Texxowe porady z serisówek Plush strzelił :wall:

Oj, zdecydowanie wolę Uperdliwego Texxa ( bez obazy Texx) z jego serisówkani iż grzeczniutkie i nijakie ble, ble, ble :(
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
ciecio
Posty: 483
Rejestracja: ndz lut 17, 2013
Miejscowość: Gdańsk
Motocykl: Kawasaki Vulcan 900 Classic
VROC: 36107

Re: Do Administratorów

Post autor: ciecio » śr mar 23, 2022

Wolę grzeczne forum niż metody i język jaki używa Tex66.
Inwigilacja użytkowników i straszenie udostępnieniem prywatnych wiadomości.
Co to w ogóle za argumenty ??
Jak z kimś takim dyskutować ??
A to tylko przykłady z tego wątku:
Gdybym „szukał afery” jak to napisałeś, załączyłbym zarchiwizowane prywatne wiadomości od Ciebie
czym zarabiasz na przysłowiowy chlebek na ulicy Ofiar Oświęcimskich
Gdyby Tex66 miał odrobinę honoru, to by chociaż za to przeprosił.
"Wojną zachwycają się tylko ci, którzy nigdy jej nie poznali" Erazm z Rotterdamu
"Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do Swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Re: Do Administratorów

Post autor: Badger » sob mar 26, 2022

kurna Tex weź się za to na czym się znasz, tłumacz serwisówki, pomagaj technicznie bo Ci dobrze to wychodzi. A sprawy forum zostaw nam. Prowadzimy je od 2009 roku i mimo, że chujowo zarządzamy jakoś ono nadal istnieje.

Za wycieczi personalne nalezy Ci się ban. Permanentny.
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą