Likwidacja konta

Sprawy techniczne, komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1088
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Likwidacja konta

Post autor: Tex66 » wt mar 30, 2021

Admin
Moje konto można usunąć z Forum.
Chciałem napisać to w:
viewtopic.php?f=12&p=295982#p295982
ale post został zablokowany.
Dziękuję
Tex66

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Likwidacja konta

Post autor: Wielebny Bolo » wt mar 30, 2021

No i na złość babci odmroziliśmy sobie uszy.......
Zamiast zaakceptować humory Texa w zamian za szczegółowe techniczne wiadomości, serisówki itp.
to kopaliśmy się z nim po kostkach w imię swoich mniej lub bardziej wybujałych ego.
I teraz będziemy mieli bułkę przez bibułkę ale ble, ble, ble i dziękuję uprzejmie.
Ciekawe kiedy pojawi się następca który będzie miał czas, ochotę i wiedzę na opracowywanie "serisówek" napraw naszych maszyn.
Jak pisałem wolę rzetelną wiedzę z odrobiną szyderstwa niż ugrzecznione wodolejstwo.
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Re: Likwidacja konta

Post autor: Badger » wt mar 30, 2021

Myślisz, że warto trzymać w towarzystwie kogoś, kto ewidentnie źle się tutaj czuje? Nawet jak jest kopalnią wiedzy?
Tex jest jaki jest, wiedzę ma i wielokrotnie o tym wspominano i mu dziękowano. Ale z drugiej strony forma jego wypowiedzi była taka sobie. I wiele osób czuło się zniesmaczonych.
No i jeszcze jedno, wielokrotnie wspominał ostatnio, że nie odpuszcza a zrobił to w najgorszy sposób. Został poproszony o zmianę nastawienia to wziął i się obraził: Jak ja sypałem piaskiem w oczy to było fajnie, ale jak ja dostałem to zabieram swoje zabawki i wychodzę z piaskownicy

Obawiam się, że mało kto będzie po nim płakał.
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2261
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: Likwidacja konta

Post autor: Przemo » wt mar 30, 2021

Tex66 pisze:
wt mar 30, 2021
Admin
Moje konto można usunąć z Forum.
Chciałem napisać to w:
viewtopic.php?f=12&p=295982#p295982
ale post został zablokowany.
Dziękuję
Miałeś na to dużo czasu. Nie dramatyzuj. Czekałeś ze swoim wywodem do momentu zamknięcia tematu. Tak jak już wspomniałem, szanuję i zazdroszczę Ci wolnego czasu na spolszczanie i wertowanie serwisówki i zagranicznych tematów, ale forma w jakiej to przedstawiasz obrażając wszystkich w koło jest po prostu w chuj nie miła.

Pozdrawiam z pełnym szacunkiem i mam nadzieję, że sobie kiedyś pogadamy kilka godzin przy piwku i wyczerpiemy temat. :piwo:
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Iron75
Posty: 1281
Rejestracja: wt wrz 07, 2010
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Re: Likwidacja konta

Post autor: Iron75 » śr mar 31, 2021

Przemo pisze:
wt mar 30, 2021
forma w jakiej to przedstawiasz obrażając wszystkich w koło jest po prostu w chuj nie miła.
Obrazek

:D :D

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: Likwidacja konta

Post autor: Wielebny Bolo » czw kwie 01, 2021

Macie rację ale wiedza kosztuje i może to była ta żaba którą należało łyknąć?
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3699
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Re: Likwidacja konta

Post autor: MaciekSz » czw kwie 01, 2021

Nie ma co dyskutować. To forum to nie więzienie. Trzeba mieć chęci i szanować wzajemnie. Brakuje co najmniej jednego czynnika -nie ma co się wzajemnie męczyć.

A osób znających Vulcany na pamięć nie tylko z serwisówki tu nigdy nie brakowło.

Zamykam temat.
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1154
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Likwidacja konta

Post autor: artix » sob kwie 03, 2021

Cytując słowa administratora "Przewietrzyć głowę i z uśmiechem wrócić na forum". Przewietrzmy się i przestańmy robić problemy z pierdół, nie jesteśmy już dziećmi. Za chwilę zostanie tu pięć osób, które mogą człowiekowi w czymkolwiek pomóc... MaciekSz, temat zamknąłeś, ale nie sposób się nie odezwać , widząc bezsensowne okładanie się sztachetami, które nikomu i niczemu nie służy. Mam nadzieję, że wszyscy wyluzują, a Tex66 przemyśli swoją decyzję, bo jego odejście, będzie sporą stratą. Kiedyś darliśmy między sobą koty, ale w końcu przełknąłem sposób bycia Texa i było ok :) . Zdrowych i Wesołych Świąt dla wszystkich. Od wtorku wracamy już z bananami na pyskach i bez ognia pod włosami :ok:

ps. MaciekSz, sorki za moje wypociny, możesz je wywalić, ale mam nadzieję, że się wreszcie opamiętamy i wrócimy do normalności, jaka by nie była.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą