Komunikat i prośba

Sprawy techniczne, komentarze, propozycje, uwagi.
Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1089
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Komunikat i prośba

Post autor: Tex66 » śr wrz 13, 2023

Zdaje sobie sprawę, że osób mogących i przede wszystkim chcących pomóc zostało na Forum nie więcej jak palców u jednej dłoni.
Nie chcę być niegrzeczny i staram się odpisywać na wszystkie PW, ale poważne wyjaśnienie problemu technicznego z podaniem źródła wiedzy i z uzasadnieniem wszystkiego dodatkowo odpowiednią grafiką, co zawsze staram się robić, wymaga czasu i mojego ślęczenia przy komputerze. Tym bardziej że prośby poprzez PW dotyczą praktycznie wszystkich modeli VN-ów.
Forum www.vulcaneria.pl jest oficjalną stroną klubu motocyklowego Vulcaneria MC. Proponuję więc wejść w zakładkę „kontakt”, jest tam pięć adresów e-mail do pięciu Chapter-ów i pisać do najbliższego terytorialnie skoro ktoś się krępuje założyć post i zadać pytanie na Forum Ogólnym. Czy uzyska się jakąkolwiek odpowiedź tego nie wiem, ale spróbować można.
Proszę się nie gniewać, ale nie będę odpisywał na PW dotyczące innych modeli niż VN2k i to też nie wszystkim.
Tex66

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1089
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: Komunikat i prośba

Post autor: Tex66 » wt paź 17, 2023

Nie rozpowszechniam przetłumaczonych Instrukcji Serwisowych i tym bardziej nie sprzedaję ich wersji elektronicznych.
Co i jak zrobić aby mieć instrukcję Serwisową swojego modelu motocykla wyjaśniłem i opisałem tu:
viewtopic.php?f=1&t=14675

Proszę nie pisać PW z prośbą o wysłanie przetłumaczonej Instrukcji Serwisowej czy też odsprzedanie jej wersji elektronicznej.
Dla mnie to była jedynie zabawa i tak zostanie.
Naprawdę robi się to szybko i można ją przetłumaczyć na dowolny język.

Tu dla przykładu str. 207 z Instrukcji Serwisowej VN 1700 Nomad, bez problemu można przetłumaczyć IS nawet na język mandaryński (można z dialektem nankińskim lub bez niego).
Niestety nie znam tego języka i potwierdzę zgodności tłumaczenia.

Obrazek
Tex66

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą