FENOMEN / REWELACJA

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Tex66 » ndz mar 21, 2021

15.01.2021r. Piter78 założył post „Pytanie o opinie na temat oleju”.
Ponad dwa miesiące post na Forum, 575 odsłon/wyświetleń i żadnego komentarza.
Rozumiem, że jeżeli ktoś nie ma nic do powiedzenia w temacie to po prostu nic nie komentuje.

Ciekawe czym chciała podzielić się osoba która jako 500-etna i kolejni otwierający ten post, widząc przecież, że 499 i 574 osoba nic nie napisała?
I powiecie, że nie ma „czytaczy” ………………

Obrazek
:yeee:
Tex66

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2263
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Przemo » ndz mar 21, 2021

Tex

po pierwsze:
- poczytaj o botach agregujących treść i indeksujących. Odwiedziny na tym liczniku nie odzwierciedlają rzeczywistej ilości "czytaczy".

po drugie:
- pomijając już fakt, że forum mogą czytać ludzie niezarejestrowani lub niezalogowani. Forum ma strukturę bazy wiedzy "otwartej" i nikt po za Tobą nie ma z tym problemu.

PS.
A i przy okazji z racji, że lubisz takie tematy na forum. Proszę, o to link do spisu takich tematów bez odpowiedzi. Możesz się śmiało nimi rozkoszować i napawać zdumieniem ilu "czytaczy" jest na forum od lat.

search.php?search_id=unanswered
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Tex66 » pn mar 22, 2021

Przemo
Widzę, że czujny jesteś jak „kubański rewolucjonista” na wszelkie zmiany na Forum.
To, że jesteś jednym z Administratorów tego Forum to za mało żeby mieć pojęcie co lubię, czy mam problemy albo czym się mogę napawać lub rozkoszować.

Jak widzę Twoja rola jako jednego z Administratorów sprowadza się do „przyzwoitki” tego Forum, inni dużo ważniejsi Koledzy go administrują?

A wracając do „botach agregujących i indeksujących treść” to nie wiesz o czym piszesz, w wypadku takiego zwykłego postu musi być jego otwarcie aby zmieniła się liczba odsłon. A czy ktoś go czyta czy nie to najmniej ważne (zalogowany, niezalogowany czy niezarejestrowany) musi być jego otwarcie i o żadnym bootowaniu i indeksacji treści nie ma tu mowy.
Tex66

Awatar użytkownika
Tex66
Posty: 1095
Rejestracja: pt paź 07, 2016
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: Kawasaki VN 2000 Lokomotywa
VROC: 0

Re: FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Tex66 » pn mar 22, 2021

Przemo
Jak już kiedyś napisałem, mogę tu na Forum w czymś pomóc w miarę możliwości, nikogo nie obrażam, więc też się nie sil na to.
Mam co prawda swoje zdanie na temat tych którzy tworzą wiedzę tu na Forum jako jedynie objawioną ale pod katem stanu technicznego swojego motocykla i co najgorsze wmawiają ją innym.
O ilości PRIV-ów z prośbami nie będę pisał, każdemu kto napisał PRIV-a odpowiedziałem i pomogłem jak umiałem. Jedynie czego nie rozsyłam to w całości przetłumaczonych instrukcji serwisowych, nie chcę aby ktoś je rozpowszechniał odpłatnie. Pojedynczy dział, rozdział czy dowolny schemat z każdej instrukcji VN-a – proszę bardzo.
Paru osobom jednak zaufałem i sam też coś możesz o tym powiedzieć, zgadza się?
Więc nie pisz mi o rozkoszowaniu i napawaniu się, czy też z czym mam problemy.
Ja nigdy nie odpuszczam, więc lepiej zablokuj ten post od razu.
Tex66

Awatar użytkownika
Przemo
Posty: 2263
Rejestracja: czw cze 05, 2014
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN 2000 Classic '06
VROC: 37109

Re: FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Przemo » pn mar 22, 2021

Tak, tak wiem, jesteś najlepszy.
Żyj tak, aby być szczęśliwym!
XV535>VN800>VN900>VN2000+VN800+LTD454

Awatar użytkownika
Iron75
Posty: 1281
Rejestracja: wt wrz 07, 2010
Miejscowość: Lublin
Motocykl: VN2000
VROC: 0

Re: FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Iron75 » pn mar 22, 2021


Awatar użytkownika
Administrator
Administrator
Posty: 26
Rejestracja: pn lip 07, 2014
Miejscowość: nie dotyczy
Motocykl: nie dotyczy
VROC: 0

Re: FENOMEN / REWELACJA

Post autor: Administrator » pn mar 29, 2021

oj, palce mnie świerzbią. Jeszcze na tym forum banów nie było :)

ja proponuję słowne przepychanki, nie merytoryczne, wszelkie inwektywy oraz wycieczki personalne przenieść do baru. Skupcie się Panowie na konkretach, a jak nie, to pogoda ogólnie jest ok, można jeździć. Przewietrzyć głowę i z uśmiechem wrócić na forum.

Zablokowany

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą