co oprócz motocykla - Hobby

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Awatar użytkownika
artix
Posty: 1154
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Post autor: artix » pt lut 08, 2019

Ooo to to to! Czym skorupka za młodu nasiąknie... W moim przypadku stan motocyklowej hibernacji trwał ponad 20 lat, cierpiałem strasznie, wiadomo :) , decyzja o odmrożeniu zawodnika trwała dosłownie chwilę. Na razie nie planowałem, ale jak zobaczyłem to już było "po ptokach", zaiskrzyło i to jak :D. Wykorzystuje każdą okazję do przewietrzenia łepetyny, jedynie śnieg i lód trochę studzi mój zapał. Do Gdyni niedaleko, może kiedyś oprócz LwG, będzie okazja do wypicia jakiegoś piwka :piwa:. Zdrówka i dobrej pogody w trasie! :ok:

Awatar użytkownika
Marioosh
Posty: 276
Rejestracja: ndz lut 03, 2019
Miejscowość: Gdynia
Motocykl: VN1500 FI Nomad
VROC: 0

Post autor: Marioosh » ndz lut 10, 2019

artix, Wpadaj Bracie, zapraszam. A jak już będziesz wybierał się do 3-city to daj cynę żebym przygotował małe co nieco :piwa: Nocleg i garaż też gwarantuję :)
Na dwóch kołach lub czterech kopytach byłe by w siodle :)

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1154
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Post autor: artix » ndz lut 17, 2019

Marioosh dzięki za zaproszenie, z radością mogę się odwdzięczyć tym samym, gdybyś był kiedyś w okolicach Inowrocławia. Co prawda w kraju jestem w odstępach kilkutygodniowych, ale i tak sporo czasu jestem na miejscu, także nie ma problemu. Gdybyś kiedyś wybierał się do Norwegii, to także zapraszam, noclegi tu drogie, a u mnie wikt i opierunek dla kolegi i plecaczka gratis :ok:

Awatar użytkownika
Arti1304
Posty: 19
Rejestracja: czw lip 12, 2018
Miejscowość: Pniewo
Motocykl: Kawasaki Vulcan 900
VROC: 0

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: Arti1304 » wt kwie 02, 2019

To i ja się pochwalę. Ja prucz jazdy :szlifierka: uwielbiam również broń palną, strzelectwo sportowe :shoot: oraz gry komputerowe. To takie główne przyjemności zajmujące mi większość czasu wolnego. :cool:

Duch

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: Duch » czw wrz 10, 2020

Darek - Mymlon ja od zeszłego roku fotografie dodaje do wznowionych pasji, kolej to pasja i praca a i psina maltanka też fajnie umila czas

Awatar użytkownika
Mars
Posty: 654
Rejestracja: pt lis 25, 2011
Miejscowość: Świecie k/ Bydg.
Motocykl: VN 900 classic 2008r.
VROC: 34646

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: Mars » pt wrz 18, 2020

U mnie drugim hobby jest działka rekreacyjna. Teraz zaczyna kiełkować kolejne, a mianowicie jestem na etapie konfigurowania przyczepy kempingowej, a potem...
ZHDK A Rh "-"
HDK ZDZN

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: Wielebny Bolo » wt wrz 22, 2020

Dawno, dawno temu jak miałem Skodę 105 czli z litrowwym silnikem co to za wiele KM nie miała do ciągania karawanu to zbudowałem od podstaw przyczepę namiotową. Kilka wakacji z rodziną jakoś dawała radę.
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1154
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: artix » śr wrz 23, 2020

Wielebny miałem Skodę Rapid 136 coupe z fabrycznymi sportowymi zderzakami, fajny sprzęcik tylko siedzenia były cholernie wysoko, żeby nie szorować głową o sufit musiałem mocno obniżyć siedziska :). Chorujemy z żonką na "kempiszbudę" już od dłuższego czasu, w następnym roku pewnie nastąpi rozwiązanie problemu, bo przyczep na rynku cała masa, a i ceny jakby niższe.

Padressimus75
Posty: 3
Rejestracja: sob gru 26, 2020
Miejscowość: Żydów
Motocykl: VN2000

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: Padressimus75 » ndz sty 10, 2021

Arctic - no właśnie... Z Czarnowłosą także jesteśmy zaszajbowani na chałupę z kółkami i ostro debatujemy - przyczepa czy camper.

Naszym założeniem jest wygoda, czyli camp integral, nie kabina plus zabudowa, a jeśli przyczepa, to solidna dwuoska.

Sam upieram się przy campie, bo do dużej przyczepy, potrzebny jest SUV / terenówka, a cholewka, kupować auto, specjalnie do targania budy, to trochę bez sensu... I bądź tu mądry człowieku, tym bardziej, że założyliśmy budżet na poziomie max 159 tyś, toteż trzeba się łamać, jak eskimosom psy na zakrętach...
Don't worry, be heavy. :pedzi:

Awatar użytkownika
Wielebny Bolo
Posty: 1189
Rejestracja: ndz sty 14, 2018
Miejscowość: Brzeg Dolny
Motocykl: VN 2000 Parowóz
VROC: 0

Re: co oprócz motocykla - Hobby

Post autor: Wielebny Bolo » śr sty 13, 2021

Z doświadczeń kolesi kamperowców to kamper ma być nie za duży, coś wielkości Fiata Iveco czy Ducato. Są kłopoty z "długasami". Nie wszędzie mogą wjechać a wiadomo że najurokliwsze miejsca to te na uboczu, jakieś piękne zatoki czy polany, a nie przy autostradach.
Motor ma cię wszędzie zawieźć a nie zawieść wszędzie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą