Ortopeda od kolan - poszukiwany

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Kasper
Posty: 2047
Rejestracja: czw mar 31, 2011
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Honda Varadero 1000XL
VROC: 0

Ortopeda od kolan - poszukiwany

Post autor: Kasper » wt sty 17, 2012

Może mamy kogoś takiego na forum :ok:
Mój ojciec nie mówił jak żyć, po prostu pozwolił mi przyglądać się swojemu życiu.
Clarence Budington Kelland

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 4162
Rejestracja: ndz lip 17, 2011
Miejscowość: Tychy
Motocykl: VN 1600 Nomad "Phantom"
VROC: 34475

Post autor: Robson » wt sty 17, 2012

Kasper

Specjaliści od kolan to Sport klinika w Żorach http://www.sport-klinika.pl/aktualnosci.php . Przechodziłem tam rehabilitację po operacji achillesa (w 2007 zerwałem na squash'u). Wielu konkretnych doktorków, ale uprzedzam, cena za wizytę juz wtedy urosła do 220PLN :mad: , pewnie teraz jeszcze więcej. Porównójąc mojego bliznowca (rana po szyciu w szpitalu w Tychach) do blizny po szyciu achillesa i operowaniu w Żorach to jak niebo do ziemi. Ja mam totalnie spierd.... i dzis żałuję, że wcześniej nie wiedziałem o tej klinice, bo za 3000PLN miałbym tam wszystko zrobione profesjonalnie...
Z opinii wiem, że liczą sie od kolan kliniki właśnie ta w Żorach, gdzieś w Gdańsku i Stolnicy.
Wielokrotnie tam będąc na rehabilitacji (nawet 3x w tydniu) widziałem wypas fury z Polszy i Dojczlandu (sportowcy lubią tam naprawiać kopytka) :D
Masz kawał drogi, ale może warto...
Jestem tu, bo wierzę, że emocje są siłą życia...
Nie jestem odpowiedzialny za emocje odbiorcy... To jego sprawa.

Kasper
Posty: 2047
Rejestracja: czw mar 31, 2011
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Honda Varadero 1000XL
VROC: 0

Post autor: Kasper » wt sty 17, 2012

Dzięki za info. Już sobie to notuję.
Mój ojciec nie mówił jak żyć, po prostu pozwolił mi przyglądać się swojemu życiu.
Clarence Budington Kelland

Awatar użytkownika
Andrzej
Posty: 1955
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Nadarzyn
Motocykl: VN 900 Classic - "Pimpuś"
VROC: 31877

Post autor: Andrzej » wt sty 17, 2012

ew. carolina medical center. NAstawieni na sportowców ale robią wszystkich. Robiłem tam kilka rzeczy i zawsze pełna profeska.
... i nie mylmy posiadacza motocykla z motocyklistą ...

Awatar użytkownika
Lecho
Posty: 4580
Rejestracja: śr maja 12, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: VN1600 Classic
VROC: 32224

Post autor: Lecho » śr sty 18, 2012

Andrzej pisze:Robiłem tam kilka rzeczy i zawsze pełna profeska.
Nie mogłem się oprzeć :D :D :D

W naszym regionie chyba szpital w Wys.Maz. się specjalizuje - popytaj Ronina. Możemy jeszcze pogadać z Markiem Sewastianikiem, ostatnio miał gabinet w "Maniak Gym" stawia na nogi chłopaków z Jagi powinien wiedzieć gdzie uderzyć. Tak czy inaczej po zabiegu warto trafić w jego ręce.
:ok:

szpunt
Posty: 95
Rejestracja: pn maja 16, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: EN500 B2
VROC: 0

Post autor: szpunt » śr sty 18, 2012

Ja się leczyłem (regeneracja wiązadła krzyżowego przedniego) w Attis w Warszawie i polecam, ale domyślam się, że wolałbyś gdzieś bliżej siebie :)

Kasper
Posty: 2047
Rejestracja: czw mar 31, 2011
Miejscowość: Białystok
Motocykl: Honda Varadero 1000XL
VROC: 0

Post autor: Kasper » śr sty 18, 2012

Lecho pisze:
Andrzej pisze:Robiłem tam kilka rzeczy i zawsze pełna profeska.
Nie mogłem się oprzeć :D :D :D

W naszym regionie chyba szpital w Wys.Maz. się specjalizuje - popytaj Ronina. Możemy jeszcze pogadać z Markiem Sewastianikiem, ostatnio miał gabinet w "Maniak Gym" stawia na nogi chłopaków z Jagi powinien wiedzieć gdzie uderzyć. Tak czy inaczej po zabiegu warto trafić w jego ręce.
:ok:
Wys. Mazowieckie tak już opanowałem temacik. Ort. Kruszewski (Ronin ze Zbiherkiem mi to namierzyli. Dzięki chłopaki!) ponoć najlepszy specjalista polecany przez wszystkich mających klopoty z kolanami. Dzwoniłem trzeba czekać. Przyjmuje 2x w tygodniu o ileż jest na miejscu. W przyszłym tygodniu jest już wizyta.

Dzięki wszystkim za namiary. Jeśli jeszcze coś macie godnego polecenia PISAĆ :ok:
Mój ojciec nie mówił jak żyć, po prostu pozwolił mi przyglądać się swojemu życiu.
Clarence Budington Kelland

Awatar użytkownika
Andrzej
Posty: 1955
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Nadarzyn
Motocykl: VN 900 Classic - "Pimpuś"
VROC: 31877

Post autor: Andrzej » śr sty 18, 2012

Lecho pisze: Andrzej napisał/a:
Robiłem tam kilka rzeczy i zawsze pełna profeska.

Nie mogłem się oprzeć
No co co??!!?? ;)
Skakanie było by jeszcze fajniejsze gdyby ziemia nie była czami taka kurewsko twarda.... a tak obydwa barki i jeden łokieć był do naprawy.... i tak po taniości... dwóch kumpli mieli full abonamenty wykupione :)
... i nie mylmy posiadacza motocykla z motocyklistą ...

Awatar użytkownika
Jaskul
Posty: 114
Rejestracja: czw sty 06, 2011
Miejscowość: Jelcz-Laskowice
Motocykl: VN2000
VROC: 33292

Post autor: Jaskul » sob sty 21, 2012

Polecam dr. Otfinowskiego z Opola. Bardzo dobry operator artroskopu. Żonce kolanko wyremontował że hej i prawie bez kolejek czekała tylko 1,5 m-ca finansował NFZ.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 22 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 22 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą