Ubranie prawdziwego motocyklisty.

Luźne temaciki. Bez cenzury ;)
Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » śr maja 23, 2012

lubię być chroniana ochraniaczami, ale przy taaaakich upałach to czasem... nie da się w kurtce jeździć rzecz jasna mówię o jeździe w korkach, w dużym mieście... cudowne uczucie jak stoi się pomiędzy autobusami które pppppuuuuufająąąąąąą gorącem...
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » śr maja 23, 2012

a w oknach autobusu "gapie" - "ty patrz ale laska na motorze" :pedzi:
sam się zastanawiam co jest gorsze, stać obok gorącego autobusu czy za 15-letnim golfem na gaz :hah:

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » śr maja 23, 2012

mayones4 pisze:a w oknach autobusu "gapie" - "ty patrz ale laska na motorze" :pedzi:
sam się zastanawiam co jest gorsze, stać obok gorącego autobusu czy za 15-letnim golfem na gaz :hah:
obok autobusu kwillllka, ja jednak wolę moto :antlers: :antlers: :antlers: :antlers: autko sobie stoi i czeka na lepszy czas ;)
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » śr maja 23, 2012

nie no ja tylko pytałem retorycznie co gorsze dla motocyklisty w korku, autobus gorrący czy zapach spalin gazowego samochodu :D , broń boże nie zalecam zmiany 2 kół na 4 :ok:

Awatar użytkownika
Pawelek450
Posty: 242
Rejestracja: śr lip 27, 2011
Miejscowość: Suwałki
Motocykl: VN 15 SE
VROC: 0

Post autor: Pawelek450 » śr maja 23, 2012

ja dojeżdżam jakieś 5km, praca w koszuli pod krawatem i spodnie na kant. Dziwacznie trochę wyglądam, zakładam kurtkę skóra, kask - >(góra ok) dół glany, no i oczywiście spodenki na kancie. Cóż mam zrobić???Przesiąść się na puszkę. Każdej chwili czekam żeby pojeździć - a ograniczenia mam mocne, duża rodzina i czasu niewiele, dzieci dowożę rano do szkoły - po drodze do pracy, więc moto często odpada.

Grim
Posty: 28
Rejestracja: ndz lut 19, 2012
Miejscowość: okolice Trójmiasta
Motocykl: VN 800 Classic
VROC: 0

Post autor: Grim » czw maja 24, 2012

Żart luźno nawiązujący do tematu:
Obrazek

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » czw maja 24, 2012

Pawelek450 pisze:ja dojeżdżam jakieś 5km, praca w koszuli pod krawatem i spodnie na kant. Dziwacznie trochę wyglądam, zakładam kurtkę skóra, kask - >(góra ok) dół glany, no i oczywiście spodenki na kancie. Cóż mam zrobić???Przesiąść się na puszkę. Każdej chwili czekam żeby pojeździć - a ograniczenia mam mocne, duża rodzina i czasu niewiele, dzieci dowożę rano do szkoły - po drodze do pracy, więc moto często odpada.
a co się przejmujesz że spodnie na kant, wolny kraj, w chopku w kapielówkach racja można wyglądać specyficznie :D a Ty masz kantki masz znaczy "elegancki motocyklista" tak trzymaj. :ok:

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » czw maja 24, 2012

dobrze, że nie pracuję "pod krawatem" :D :D :D :D :D ale zdarzało mi się sukienkę pod skórę składać ;)
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » czw maja 24, 2012

Dzidzia pisze:dobrze, że nie pracuję "pod krawatem" :D :D :D :D :D ale zdarzało mi się sukienkę pod skórę składać ;)
Kurcze, a masz foty? :D :D :D
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

Awatar użytkownika
Garciu
Posty: 2555
Rejestracja: pn lis 14, 2011
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 1700 Classic LT
VROC: 34722

Post autor: Garciu » pt maja 25, 2012

mayones4 pisze:nie no ja tylko pytałem retorycznie co gorsze dla motocyklisty w korku, autobus gorrący czy zapach spalin gazowego samochodu :D , broń boże nie zalecam zmiany 2 kół na 4 :ok:
broń Boże...

Awatar użytkownika
Dzidzia
Posty: 2580
Rejestracja: pn lip 12, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN800A
VROC: 0

Post autor: Dzidzia » pt maja 25, 2012

Góral pisze:
Dzidzia pisze:dobrze, że nie pracuję "pod krawatem" :D :D :D :D :D ale zdarzało mi się sukienkę pod skórę składać ;)
Kurcze, a masz foty? :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D no raczej nie mam :D :D :D :D :D
I'm Member Queens of Roads !!!!!! http://www.queensofroads.pl/

Awatar użytkownika
Góral
Posty: 2532
Rejestracja: sob mar 24, 2012
Miejscowość: Brusy
Motocykl: _FuMA
VROC: 34785

Post autor: Góral » pt maja 25, 2012

Dzidzia pisze:
Góral pisze:
Dzidzia pisze:dobrze, że nie pracuję "pod krawatem" :D :D :D :D :D ale zdarzało mi się sukienkę pod skórę składać ;)
Kurcze, a masz foty? :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D no raczej nie mam :D :D :D :D :D
Szkooda :(
Fajny temat do działu Humor ;) :D :D :D
"Wsiądźcie na motocykle i jedźcie tak długo, aż zrozumiecie o co w tym wszystkim chodzi" - Gang Dzikich Wieprzy

Awatar użytkownika
Mayones
Posty: 5682
Rejestracja: czw kwie 26, 2012
Miejscowość: B-B
Motocykl: VN800->K1200RS->R1200GS
VROC: 0

Post autor: Mayones » pt maja 25, 2012

kto z was śmiga w kominiarce tudzież pół kominiarce wciągniętej na nos i mu szyba kasku paruje ?, kask otwarty, macie ten sam "problem" co mayones4 ?, chyba że ja za szybko oddcycham :D

Awatar użytkownika
Painkiller
Posty: 504
Rejestracja: czw sie 18, 2011
Miejscowość: wRock...
Motocykl: Kawa VN800 A
VROC: 34211

Post autor: Painkiller » pt maja 25, 2012

Ja jeżdżę w otwartym kasku + okulary + maska neoprenowa jak chłodno. Jak się stoi to zdarza się że parują ale po ruszeniu już jest spoko. A co do stroju to na trasę - całość skóra, do pracy - skórzana kurtka i dżinsy a spod domu na parking (niecały kilometr) w czym popadnie (oczywiście nie w klapkach). W krótkich spodenkach odprowadzałem motor trzy tygodnie temu to oparzenie na łydce powoli przestaje być widoczne

Awatar użytkownika
Pawelek450
Posty: 242
Rejestracja: śr lip 27, 2011
Miejscowość: Suwałki
Motocykl: VN 15 SE
VROC: 0

Post autor: Pawelek450 » pt maja 25, 2012

u mnie znajomy - przymierzył się tylko - to ok 10cm ślad mu posostał do końca pobytu na Suwalszczyźnie i zawiózł to do domu- ropiała mu rana. Ostro się przypalił, kilka sekund wcześniej krzyczałem na dzieciaki, żeby nie podchodziły a on w krótkich portkach się przymierzył. Otworzyłem usta i nie zdążyłem nic powiedzieć i było aałaaaaa.
Dostał odszkodowanie na jakieś 500 zł - nie wiem na jakiej zasadzie się ubezpieczał.
Ja staram się zawsze mieć portki na sobie, zresztą kilka razy trąciłem tłumik gorący i dzięki temu skóra jest cała

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3700
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Post autor: MaciekSz » ndz maja 27, 2012

Poprzedni wlasciciel mojego motocykla przestal jezdzic z tego powodu. Krótkie spodenki, głęboka rana i wiele miesięcy gojenia.
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

Awatar użytkownika
Zombie
Posty: 2574
Rejestracja: pn sty 03, 2011
Miejscowość: M-a
Motocykl: VN 1700 Vaquero , Indian Scout
VROC: 34250

Post autor: Zombie » ndz maja 27, 2012

Ja też jeden dzień jechałem na Route w krótkich gaciach, bo było gorąco. Efekt....oparzona łydka. Zresztą komicznie wyglądałem....krótkie gacie i długie buty :mrgreen: :mrgreen:
Ale co tam, człowiek sam się nie sparzy to nie uwierzy :mrgreen:
Obrazek
Mniejsza o perfekcje, badz po prostu dobry.
www.steelrosesmcsouthside.pl

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 26 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 26 gości

Najwięcej użytkowników (268) było online ndz cze 16, 2024

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą