Pomoc dla kolegi

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
szpunt
Posty: 95
Rejestracja: pn maja 16, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: EN500 B2
VROC: 0

Pomoc dla kolegi

Post autor: szpunt » śr sie 17, 2011

Cześć. U mojego przyjaciela stwierdzono białaczkę. Chcą mu jak najszybciej przeprowadzić przetoczenie krwi. W związku z tym mam prośbę do kolegów i koleżanek z całej Polski o pomoc. Każda grupa krwi jest zbierana w każdym punkie krwiodastwa w Polsce ponieważ to chyba trafia do banku krwi i tyle litrów ile trafi na jego nazwisko tyle odpowiedniej może zostać mu dana - ja to tak zrozumiałem. Aby krew trafiła do niego trzeba podać adres szpitala w Warszawie i imię i nazwisko. Wszystkie dane dokładne wraz z adresami znajdziecie na specjalnej stronie: pomocdlaandrzeja.pl Ponieważ znajduję się po za Warszawą i mam utrudniony dostęp do internetu pewnie odpowiedzi przeczytam dopiero w nastęstypnym tygodniu więc jeśli ktoś miałby pytania dzwońcie na nr tel. podane na tej stronie. Wszystkim bardzo będę wdzięczny za szerszą informację po swoich znajomych. Do zobaczenia w trasie.

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 1080
Rejestracja: pn kwie 26, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750
VROC: 29537

Post autor: Rudy » śr sie 17, 2011

Nosiłem się ostatnio z zamiarem oddania więc wpadnę jutro na Szaserów - jesli mnie zakwalifikują to macie ode mnie pół litra (tej samej grupy co potrzeba).
Mechanika - to takie większe klocki Lego
----------
III

Awatar użytkownika
Rudy
Posty: 1080
Rejestracja: pn kwie 26, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN750
VROC: 29537

Post autor: Rudy » czw sie 18, 2011

Obiecane - wykonane.
Mechanika - to takie większe klocki Lego
----------
III

szpunt
Posty: 95
Rejestracja: pn maja 16, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: EN500 B2
VROC: 0

Post autor: szpunt » pn sie 22, 2011

Dzięki bardzo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 30 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 30 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą