Idziemy na rekord

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Idziemy na rekord

Post autor: Badger » pt sie 12, 2011

Idziemy na rekord śmiertelnych wypadków motocyklistów :(

http://www.scigacz.pl/Wypadki,motocyklo ... 16260.html
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
Zombie
Posty: 2574
Rejestracja: pn sty 03, 2011
Miejscowość: M-a
Motocykl: VN 1700 Vaquero , Indian Scout
VROC: 34250

Post autor: Zombie » pt sie 12, 2011

smutne :cry:
Mniejsza o perfekcje, badz po prostu dobry.
www.steelrosesmcsouthside.pl

Awatar użytkownika
Thomas
Posty: 3124
Rejestracja: ndz paź 24, 2010
Miejscowość: Chorzów, Bytom
Motocykl: VN 2000 Limited
VROC: 33040

Post autor: Thomas » pt sie 12, 2011

Smutne , smutne ale ile przybyło motocykli ?? w statystykach powinni się odnosić do tego ile więcej jeździ pojazdów i moto, z roku na rok więcej a moto jeszcze więcej
VROC#33040

Lepiej mieć brzuch z jedzenia niż garb z roboty.

Awatar użytkownika
jurekawasaki
Posty: 820
Rejestracja: śr cze 02, 2010
Miejscowość: wielkopolska
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

Post autor: jurekawasaki » pt sie 12, 2011

Te statystki niestety nie uwzględniają narastającego odsetka debili na motocyklach.Dla mnie większość z nich to zwykli samobójcy.

Awatar użytkownika
Thomas
Posty: 3124
Rejestracja: ndz paź 24, 2010
Miejscowość: Chorzów, Bytom
Motocykl: VN 2000 Limited
VROC: 33040

Post autor: Thomas » pt sie 12, 2011

jurekawasaki pisze:Te statystki niestety nie uwzględniają narastającego odsetka debili na motocyklach.Dla mnie większość z nich to zwykli samobójcy.
Zgadzam się ale puszkami i innymi pojazdami jeżdżą sami wszystko przewidywalni i widzący kierowcy ??
VROC#33040

Lepiej mieć brzuch z jedzenia niż garb z roboty.

Awatar użytkownika
jurekawasaki
Posty: 820
Rejestracja: śr cze 02, 2010
Miejscowość: wielkopolska
Motocykl: kawasaki vn 800
VROC: 0

Post autor: jurekawasaki » pt sie 12, 2011

Tomas tam też są kretyni mało tego więcej ich tam ,tyle że jest jedno ale, jest coś co im ratuje życie kawał blachy ,pasy, poduszki .Mogą popełnić nie jeden błąd na co nie morze sobie pozwolić motocyklista .

Awatar użytkownika
Steve
Posty: 1182
Rejestracja: czw paź 28, 2010
Miejscowość: Siemianowice Śl
Motocykl: vn 1600 classic
VROC: 33192

Post autor: Steve » sob sie 13, 2011

jurekawasaki pisze:Tomas tam też są kretyni mało tego więcej ich tam ,tyle że jest jedno ale, jest coś co im ratuje życie kawał blachy ,pasy, poduszki .Mogą popełnić nie jeden błąd na co nie morze sobie pozwolić motocyklista .
To wszystko prawda ale prawdą jest też to , że czasem motocyklista nie ma wpływu na to co zrobi ten pan czy pani w puszce. A niestety z opresji wychodzi tylko puszkowiec :cry: Choś przyznac należy , że debili wśród nas tez nie mało :cry:
It's time to go,time for the freedom

Awatar użytkownika
Pees
Posty: 73
Rejestracja: pn mar 28, 2011
Miejscowość: Ruda Wielka
Motocykl: EN 500 '92 A2 (czyli naprawdę '91)
VROC: 0

Post autor: Pees » sob sie 13, 2011

Sytuacja z wczoraj. Jechałem samochodem, wyprzedził mnie gość na pięknym chopperze tylko po to, by włączyć kierunkowskaz w lewo. Dałem po hamulcach (niepotrzebnie) a facet skręcił jak chciał tyle, że tuż przed jakimś dostawczakiem jadącym z przeciwka i żeby się zmieścić przed nim pojechał w tę drogę w lewy pas. Na wysokości prawego pasa był już ten dostawczy i też (niepotrzebnie) bujnęło nim po solidnym hamowaniu. Na szczęście z tej bocznej drogi nic nie wyjeżdżało.
Można na kanapie, lepiej na koźle ale zawsze najlepiej jest wierzchem

Awatar użytkownika
Artur
Posty: 359
Rejestracja: pn lis 22, 2010
Miejscowość: Kołobrzeg
Motocykl: vn 700
VROC: 33150

Post autor: Artur » sob sie 13, 2011

Zachodniopomorskie , drugie województwo pod względem nietrzeżwych , przykre :obraza:
szczęście i radość , wolność i swoboda

Awatar użytkownika
SAURO
Posty: 2157
Rejestracja: pn maja 03, 2010
Miejscowość: ZAMOŚĆ, CIECHANÓW, RZYM
Motocykl: VN 1500 Nomad
VROC: 30956

Post autor: SAURO » ndz sie 14, 2011

Naturalnym jest że będzie więcej wypadków bo co roku przybywa nowych motocyklistów. Módlmy się tylko żeby to nie spotkało nas.
BAWMY SIĘ W MOTOCYKLE A NIE POLITYKĘ

marius
Posty: 1060
Rejestracja: wt kwie 06, 2010
Miejscowość: Mazowsze
Motocykl: VN 900 Custom
VROC: 31327

Post autor: marius » ndz sie 14, 2011

jak wyżej a poza tym stan dróg (koleiny) jest katastrofalny, czego doświadczyłem na własnej skórze jakiś czas temu
マリウッシュ

Awatar użytkownika
Długi Lech
Posty: 1000
Rejestracja: ndz lis 14, 2010
Miejscowość: Białystok
Motocykl: EN 500 C3
VROC: 33639

Post autor: Długi Lech » ndz sie 14, 2011

marius pisze:jak wyżej a poza tym stan dróg (koleiny) jest katastrofalny, czego doświadczyłem na własnej skórze jakiś czas temu
Do tego miliony aut w nie najlepszej kondycji technicznej, motorki tez wiekowe, system szkolenia kazdy wie jak jest. Zasoby finansowe nie pozwalają na perfekcyjne utrzymanie stanu technicznego naszych aut i moto... To wszystko sprawia że nam zostaje tylko wiara i nadzieja.
Pozdrawiam Leszek

VROC #33639

Awatar użytkownika
Robson
Posty: 4162
Rejestracja: ndz lip 17, 2011
Miejscowość: Tychy
Motocykl: VN 1600 Nomad "Phantom"
VROC: 34475

Post autor: Robson » pn sie 15, 2011

Wystarczyło zobaczyc jak ścigacze rwały sie do przodu na zlocie zagłębiowskim. Mieli jechać na końcu zgodnie z ustawką, a wciskali się jak popadło do przodu, wiek ok 17-19, oczywiście nie wszyscy tacy są, ale jest ich wiele...
Jestem tu, bo wierzę, że emocje są siłą życia...
Nie jestem odpowiedzialny za emocje odbiorcy... To jego sprawa.

Vejitta
Posty: 23
Rejestracja: ndz sie 14, 2011
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: VN 900 Classic
VROC: 0

Post autor: Vejitta » wt sie 16, 2011

I nie wiem jak się ma cokolwiek poprawić skoro takie kwiatki jak ten poniżej się zdarzają...

http://www.tvn24.pl/-1,1714191,0,1,zgas ... omosc.html
花は桜木人は武士

Awatar użytkownika
MUKA
Posty: 8374
Rejestracja: wt maja 25, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Vn 1500 Classic tourer
VROC: 0

Post autor: MUKA » śr sie 17, 2011

Z opowieści świadków wynika że to ścigacz, kto jeździ na jednym kole na ciężkim motocyklu. A swoją drogą to nie elegancko że realizator filmu podstawił inny typ motocykla niż był rzeczywistości. I teraz będzie jacy ci w skórach to bandyci.
Dla rodziny i kolegów zabitego policjanta wyrazy głębokiego współczucia.
Rodzina, Klub, Barwy, Honor.

Awatar użytkownika
Daromax
Posty: 1455
Rejestracja: pt kwie 22, 2011
Miejscowość: Zabrze
Motocykl: VN 2000 Classic LT
VROC: 33649

Post autor: Daromax » śr sie 17, 2011

:motos: A ja myślę że to jest na zasadzie ewolucji przeżyją najmądrzejsi i najsprawniejsi reszta wyginie :aniol: jak dinozaury ,do czasu aż minie moda na motory i będzie przybywać mniej nowych kierowców , poleprzą się drogi, no i lepsza kultura na drodze. :cool:

Awatar użytkownika
Pantani
Posty: 263
Rejestracja: pt mar 25, 2011
Miejscowość: Ożarów Maz
Motocykl: f650gs twin
VROC: 0

Post autor: Pantani » czw sie 18, 2011

MUKA pisze:
Z opowieści świadków wynika że to ścigacz, kto jeździ na jednym kole na ciężkim motocyklu. A swoją drogą to nie elegancko że realizator filmu podstawił inny typ motocykla niż był rzeczywistości. I teraz będzie jacy ci w skórach to bandyci.
Dla rodziny i kolegów zabitego policjanta wyrazy głębokiego współczucia.
nie oceniam winy motocyklisty ale ZW opisuje sytuacje zupelnie inaczej. TVN "pominął" kilka istotnych szczegolow

http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/344 ... liste.html

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Post autor: Badger » czw sie 18, 2011

dla mnie ta sprawa jest cholernie dziwna - pijani policjanci chcą zatrzymać pędzącego ponad 100 km/h motocyklistę. Dochodzi do zderzenia, jeden z policjantów umiera, motocykliście nic się nie stało...
Według mnie jest to niemożliwe, że motocykl z taką prędkością, pędzący na jednym kole, zawadził "o coś" i nic mu się nie stało.
Poza tym kolejna sprawa, że zastępca naczelnika dzwoni po kolegów na służbie, żeby go odwieźli do domu - co to kurva taksówka.

Według mnie sprawa wyglądała tak, panowie z policji sobie popili, w ramach rozrywki wymyślili sobie polowanie na motocyklistów, na ich drodze stanął Robert O. który sobie przejeżdżał swoją hondą - i już wypadki potoczyły się szybko - zawiany policmajter, myśląc, ze jest nieśmiertelny wylazł pod koła, został potrącony, pieprznął głową o krawężnik.
Nawywijali, żeby odwrócić uwagę od siebie zwalili wszystko na motocyklistę.

Moje przypuszczenia mają potwierdzenie w tym, że prokuratura nie ujawnia nazwiska denata i wypuściła "sprawcę".
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Awatar użytkownika
man-x
Posty: 1148
Rejestracja: ndz gru 19, 2010
Miejscowość: Poznań
Motocykl: VN 2000 LIMITED - TAMU
VROC: 0

Post autor: man-x » czw sie 18, 2011

W dniu dzisiejszym, godzinę temu ( około 13,30 ) na ul. Zamenhofa w Poznaniu w wypadku brało udział dwóch motocyklistów (wiadomośc nie na 100%, relacja znajomego). Ulice pozamykane - brak przejazdu. O szczegółach później.

Awatar użytkownika
MaciekSz
Posty: 3699
Rejestracja: ndz maja 09, 2010
Miejscowość: Pruszków
Motocykl: BMW K1200LT
VROC: 32197

Post autor: MaciekSz » czw sie 18, 2011

man-x pisze:W dniu dzisiejszym, godzinę temu ( około 13,30 ) na ul. Zamenhofa w Poznaniu w wypadku brało udział dwóch motocyklistów (wiadomośc nie na 100%, relacja znajomego). Ulice pozamykane - brak przejazdu. O szczegółach później.
http://motoryzacja.interia.pl/news/moto ... ja,1682863

Tylko co nam po tej wiedzy?
MaciekSz
Jest: K1200LT
Był VN 1700 Nomad B&W, Vulcan S, VN 2000 Rogue, VN1600 Nomad, VN900 Custom Ebony LE,
Er6N, R1150RT
VROC #32197
Obrazek

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 36 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 36 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą