Szukam zdjęć VN1700 w wersji solo

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Paweł Marcin
Posty: 212
Rejestracja: śr lip 22, 2020
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN2000

Szukam zdjęć VN1700 w wersji solo

Post autor: Paweł Marcin » pt lis 18, 2022

Cześć,

widzieliście, żeby ktoś ze swojego VN1700 classic zrobił solo i to z mniejszym siodłem kierowcy? Ciekaw jestem, czy dałoby radę się odsunąć nieco dupą od baku i jak by to wyglądało.

Awatar użytkownika
artix
Posty: 1158
Rejestracja: wt cze 05, 2018
Miejscowość: Inowrocław
Motocykl: VN2k,VN1700 Vaquero,HD Electra
VROC: 38561

Re: Szukam zdjęć VN1700 w wersji solo

Post autor: artix » czw lis 24, 2022

Co prawda nie przerabiałem kanapy na solo, ale sporo ją wydłubałem. Na oryginalnym spodzie nie ma wielkiego pola manewru, ponieważ spód kanapy ma wytłoczone miejsce na skrzynkę narzędziową, którą widać przy akumulatorze. Można to opanować, wycinając oryginalne miejsce na narzędzia, robiąc przy tym kilka centymetrów przestrzeni do odsunięcia i obniżenia siedziska. U siebie działałem na oryginalnym spodzie, ale jak czas pozwoli dorobię nowy i wtedy będę myślał o dorzuceniu jeszcze kilku centymetrów za plecami. Po przeróbce siedzenie jest o niebo wygodniejsze, na oryginale cały czas zjeżdżałem na zbiornik, idiotyczny profil, teraz jest ok. Tu masz fotki poglądowe, zmarszczki dermy zniknęły na słońcu, także estetyka jest teraz spoko. Ciężko wyprostować dermę z grubą pianką do tego z wyszywanymi diamentami :D viewtopic.php?f=1&t=9845&start=580

Paweł Marcin
Posty: 212
Rejestracja: śr lip 22, 2020
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN2000

Re: Szukam zdjęć VN1700 w wersji solo

Post autor: Paweł Marcin » pn lis 28, 2022

Dzięki za info. Tak sobie przyszłościowo oglądam, bo idealny model, tj. V2k, w nieskończoność służyć nie będzie, a 1700 wciąż jest produkowany i kto wie, czy za parę lat nie trzeba się będzie przesiąść.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą