Przynależność

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
zawiszka
Posty: 6
Rejestracja: ndz lut 06, 2022
Motocykl: Honda vt

Przynależność

Post autor: zawiszka » pt sie 12, 2022

Siemanko panie i panowie. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem dołączenia do jakiegoś zacnego grona motocyklistów. Jeżdżąc na vulcanie 900 pomyślałem że to najbliższa droga do tego. Tylko problem polega na tym że mieszkam za granicą, nie bardzo jeszcze ogarniam język na tyle by swobodnie rozmawiać z tutejszymi motocyklistami.
Co musiałbym zrobić? I z czym się wiąże jeżdżenie w barwach vulcanerii?
Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję 😉 Pozdrawiam gorąco z pięknego austriackiego Tyrolu 🤘
Damian.P

Awatar użytkownika
Badger
Posty: 6396
Rejestracja: pn kwie 05, 2010
Miejscowość: Warszawa
Motocykl: Blue Lady + Osiołek
VROC: 29218

Re: Przynależność

Post autor: Badger » wt sie 23, 2022

w praktycznie każdym klubie w Polsce i na świecie obowiązuje jedna podstawowa zasada - daj się poznać. Pokaż się, nawet forumowo - to pierwszy krok. Potem staraj się na żywo zapoznać z ludźmi. Wbrew pozorom to nie jest trudne.
A potem to już różnie. Ale przeważnie z górki.
Austria - to jest tam zaprzyjaźniony z nami Helmi, fakt w Wiedniu, ale może on podpowie i wskaże kogoś z Twoich okolic.
pie.....lę, nie myję

Jazda motocyklem to przeżycie religijne, im szybciej tym bliżej Boga

Kiedy ludzie są tego samego zdania co ja, mam zawsze wrażenie, że się pomyliłem.

Paweł Marcin
Posty: 212
Rejestracja: śr lip 22, 2020
Miejscowość: Wrocław
Motocykl: VN2000

Re: Przynależność

Post autor: Paweł Marcin » pt wrz 09, 2022

zawiszka pisze:
pt sie 12, 2022
Siemanko panie i panowie. Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem dołączenia do jakiegoś zacnego grona motocyklistów. Jeżdżąc na vulcanie 900 pomyślałem że to najbliższa droga do tego. Tylko problem polega na tym że mieszkam za granicą, nie bardzo jeszcze ogarniam język na tyle by swobodnie rozmawiać z tutejszymi motocyklistami.
Co musiałbym zrobić? I z czym się wiąże jeżdżenie w barwach vulcanerii?
Za wszystkie odpowiedzi z góry serdecznie dziękuję 😉 Pozdrawiam gorąco z pięknego austriackiego Tyrolu 🤘
Najpierw sobie odpowiedz na pytanie, czy pasuje to do Twojej osobowości?

Czy w młodości byłeś w harcerstwie i Ci się podobało?

Czy jako podrostek należałeś do jakiejś subkultury, lub innej grupy i Ci się podobało?

Czy po szkole służyłeś w wojsku lub chciałbyś służyć?

Czy lubisz organizacje hierarchiczne?

Jeśli na te i podobne pytania odpowiadasz twierdząco, to śmiało - przystępuj ;)

Jeśli nie bardzo, ale mimo wszystko nie lubisz jeździć samotnie, to poszukaj w swoim otoczeniu motocyklistów (wszak nie muszą jeździć Vulcanami) i w kilka maszyn też będzie fajnie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 1 użytkownik online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 1 gość

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Dzisiaj urodziny obchodzą