Prośba o rady przy zakupie VN 750

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Zbyszek__
Posty: 5
Rejestracja: śr kwie 28, 2021
Motocykl:

Prośba o rady przy zakupie VN 750

Post autor: Zbyszek__ » pt kwie 30, 2021

Witam, sprawa wygląda następująco, przymierzam się do zakupu VN 750, zawsze bardzo mi się podobał ten motocykl, chciałem zapytać jak wygląda ten motocykl w użytkowaniu, długie trasy, ile na jednym baku się przejedzie, jak sprawuje się silnik, jakie ma spalenie, na co zwrócić uwagę podczas zakupu, co trzeba i da się sprawdzić, jakie ma mocne i słabsze strony. Na razie zwracają uwagę opinie o VN 750, że ma dość trudny w serwisie silnik szczególnie jeśli chodzi o rozrząd, jego ustawienie i dostęp. Jak wygląda sprawa z awaryjnością tej maszyny jeśli chodzi o silnik i w szczególności ten kłopotliwy rozrząd ? Jak żywotny jest rozrząd i jak sprawdzić podczas zakupu czy się czasami nie "konczy". Da radę samemu taki rozrząd ogarnąć jak ma się pojęcie o mechanice czy pozostaje tylko warsztat? Jaki przebieg dla tego silnika jest akceptowalny przy zakupie? Od 4 lat jeżdżę Hondą Shadow 125 i chciałem przesiąść się w tym sezonie na coś większego i mocniejszego. Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi i charakterystykę tego jakże zacnego motocykla :)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą