Kanapa z Mean Streak

Wszelkie tematy dotyczące naszych motocykli.
Danioss
Posty: 6
Rejestracja: sob mar 06, 2021
Motocykl: VN 1600 Classic

Kanapa z Mean Streak

Post autor: Danioss » ndz mar 21, 2021

Witam,
szukałem tematu na forum jak również na innych stronach, ale nie udało mi się znaleźć informacji. W temacie Vulcana/Crusierów siedzę bardzo krótko więc proszę o wyrozumiałość ;)
Posiadam VN1600 Classic, aktualnie mam założone 3 kufry, nie znalazłem za bardzo jakie konkretnie mam aktualnie siedzisko ale jest chyba przerobione z orginału, nie miałem jeszcze czasu tego porozkręcać ze względu na prace za granicą , chciałbym zrobić mały test i sprawdzić jakby wyglądał bez kufra centralnego ,szyby przedniej oraz z kanapą od Mean streak. Moje pytanie brzmi czy kanapa od mean streak pasuje wogóle do classica, czy trzeba przerabiać jakieś mocowania? Szukałem aukcji stron ,ale znalazłem tylko od 1500 czy taka podejdzie ?
Za odpowiedzi dziękuje i pozdrawiam

Awatar użytkownika
Skrobel
Posty: 2579
Rejestracja: czw maja 30, 2013
Miejscowość: Piaseczno
Motocykl: Nomad 1700, VN900 LT, był VN800-B3, VN1500-L4
VROC: 35582

Re: Kanapa z Mean Streak

Post autor: Skrobel » pn mar 22, 2021

Mogę odpowiedzieć jedynie na część Twojego pytania: otóż kanapa od 1500 na pewno nie będzie pasować do 1600. Nawet od tych samych wersji (Nomad do Nomada), bo kiedyś próbowałem.
Natomiast co do dopasowania siodła od Meanstreaka 1600 do Classica 1600 - moim zdaniem jest duża szansa. O ile wiem, te ramy nie różnią się aż tak bardzo, ale pewności niestety nie mam.
LwG
Łukasz czyli Skrobel

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Jest 2 użytkowników online :: 0 zarejestrowanych, 0 ukrytych i 2 gości

Najwięcej użytkowników (176) było online śr wrz 15, 2021

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Dzisiaj urodziny obchodzą